Wondershare Filmora düşük CPU kullanımı

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese selam, bu gün filmora indirdim video edit için. Editledim vb dışa aktar dedim render yaparken, görev yöneticisini açtım, filmoranın işlemci'nin %50'sini kullandığını gördüm. Haliyle rernder süresi %50 daha uzun olacak demek bu da. Nasıl %100'ünü kullanmasını sağlarım bir fikriniz var mı?
NOT: RDP bilgisayarda edit yapıyorum belirtmeyi unutmuşum. Cevaplarsanız sevinirim.
1587489938441.png

Yardım edecek yok mu arkadaşlar?

Son düzenleme:
Bu uygulamanın gelişmiş ayarlarında ekran kartı desteği var diye hatırlıyorum. Eğer ekran kartından destek alıyorsa zaten gerektiği kadar kullanıyordur.

Bu uygulamanın gelişmiş ayarlarında ekran kartı desteği var diye hatırlıyorum. Eğer ekran kartından destek alıyorsa zaten gerektiği kadar kullanıyordur.
Ekran kartı desteğini DEAKTİF ettim kullanmaması gerekiyor.
Zaten RDP sanal bilgisayar'da ekran kartı yok.

Sanal ortam mı? Bu konuda bir bilgi vermedin üstte.
İmzadaki sistem 2 çekirdek ise sanal makine içinde 2 çekirdek ayarlamak gerekli.
Sanal dediğim RDP sunucu üzerinden başka bilgisayara bağlanıyorum bilgisayar 8 çekirdek 16 thread çok güçlü fakat bu gücünü kullanamıyorum malesef. Hatta yeni bir makine oluşturdum (RDP) yine %45 %55 kullanıyor..

Herkese selam, bu gün filmora indirdim video edit için. Editledim vb dışa aktar dedim render yaparken, görev yöneticisini açtım, filmoranın işlemci'nin %50'sini kullandığını gördüm. Haliyle rernder süresi %50 daha uzun olacak demek bu da. Nasıl %100'ünü kullanmasını sağlarım bir fikriniz var mı?
NOT: RDP bilgisayarda edit yapıyorum belirtmeyi unutmuşum. Cevaplarsanız sevinirim.
Eki Görüntüle 542142
Yardım edecek yok mu arkadaşlar?
Programınız orijinal mi? 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı