Wondershare FilmoraPro Bugsplat Hatası

Öncelikle hepinize merhaba. Bu gün size karşılaştığım garip hata hakkında konuşayacağım. Öncelikle ben dün her zaman kullandığım format diskiyle bilgisayara Windows 7 format attım. Benim bilgisayarım biraz düşük sistemli 2 GB RAM Intel HD Graphics ekran kartlı bir bilgisayar. Ben montaj programı indirecektim aklıma Adobe Premiere geldi girdim indirdim kurdum 2015CC olanını ve garip şekilde ekran kartını güncelle hatası aldım. Ondan sonra eskiden de sorunsuz kullandığım Wondershare Filmoranı indirmeyi karara aldım kendi sitelerinden wondershare filmora Pro programını indirdim kurdum. Garip olay bu ki eskiden sorunsuz çalışan program açılmadı aşağıdakı resimde gördüğünüz menu açıldı. YouTube'dan baktığımda bu hatanında Premier'e hatısınında aynı çözümü olduğunu gördüm adamlar ekran kartı driverini devre dışı bırakıyorlar ve sonra onlarda çalışıyor. Bu çözümü bende denedim ama malasef çözüm olmadı. Wondershare hatasının çözümünü bilen varsa.
Hata.PNG

Bu arada disk yazmışım yani CD ve driverlar zaten güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı