Word başlıklar bir önceki sayfaya kayıyor

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Merhaba. Tez ödevimi Word programından tamamladım. Fakat hocaya gönderdiğim zaman Google dökümanlardan açtığında sayfa başlıkları bir önceki sayfaya kayıyor. Bunun hakkında yapabileceğim bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• google dökümanlar.png
    google dökümanlar.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 46
  • word.png
    word.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 36
Aynı sorunu müfettişlerle yaşıyordum. Ben MS Office kullanıyorum, müfettişler Open Office. Sayfa biçimlendirmeleri mutlaka sıkıntı çıkarıyor. Çözüm bulamadığımızdan ben de Open Office ile düzenlemek zorunda kalmıştım. Üzgünüm ama yapılabilecek tek şey içeriği Google Dökümanlar'da düzenlemek sanırım.​

aynı sorunu müfettişlerle yaşıyordum. Ben MS Office kullanıyorum, müfettişler open Office. Sayfa biçimlendirmeleri mutlaka sıkıntı çıkarıyor. Çözüm bulamadığımızdan ben de open Office ile düzenlemek zorunda kalmıştım. Üzgünüm ama yapılabilecek tek şey içeriği Google dökümanlar'da düzenlemek sanırım.​

Sanırsam yapacak başka bir şey yok, Google dökümanlar ile düzenleyeceğim.
aynı sorunu müfettişlerle yaşıyordum. Ben MS Office kullanıyorum, müfettişler open Office. Sayfa biçimlendirmeleri mutlaka sıkıntı çıkarıyor. Çözüm bulamadığımızdan ben de open Office ile düzenlemek zorunda kalmıştım. Üzgünüm ama yapılabilecek tek şey içeriği Google dökümanlar'da düzenlemek sanırım.​

Hayır yani dökümanlarda düzeltiyorum. Word olarak indiriyorum tekrar mail atıyorum yine aynı şekilde yine oluyor kafayı yememek elde değil.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı