Çözüm Word Office kullanırken sayfalar arasında boşluk olmuyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İnsülin

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 6600H 4.50 GHz
Intel 512 GB SSD
Nvidia RTX 3050 Ti 4 GB
16 GB DDR5 4800 MHz RAM
Windows 11 Pro
Meslek
Hemşirelik öğrencisi
Çok şey denedim fakat durum fotoğraftaki gibi. PDF olarak dışarı aktardığımda normal sayfa formatında fakat böyle durması da iyi olmadı. Düzenleme yaparken kafamı karıştırıyor. Sayfalar arasındaki boşluğu nasıl düzeltebilirim?

1701511808291.png

Şuradaki çizgi mesela, o çizgi öteki sayfaya geçtiğim anlamına geliyor fakat böyle olmasını istemiyorum. Eskisi gibi olmasını istiyorum, yani aşağıdaki gibi.
1701511944123.png

Şuradaki adımları izler misiniz ?

Çok şey denedim fakat durum fotoğraftaki gibi. PDF olarak dışarı aktardığımda normal sayfa formatında fakat böyle durması da iyi olmadı. Düzenleme yaparken kafamı karıştırıyor. Sayfalar arasındaki boşluğu nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 2038346
Şuradaki çizgi mesela, o çizgi öteki sayfaya geçtiğim anlamına geliyor fakat böyle olmasını istemiyorum. Eskisi gibi olmasını istiyorum, yani aşağıdaki gibi.
Eki Görüntüle 2038348

Hocam siz alt başlık ile üst başlık kısmına yazıyı yazmışsınız. Sayfanın içine alıp kenar boşluklarını dar yapınız.

Hocalarım size teşekkür ederim fakat bunlar sorunu çözmedi. Çözüm meğerse çok basitmiş. Bu videodaki gibi çözdüm sorunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocalarım size teşekkür ederim fakat bunlar sorunu çözmedi. Çözüm meğerse çok basitmiş. Bu videodaki gibi çözdüm sorunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorununuzu çözmenize sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı