Word problemi

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben cumartesi günü kendimi eşşek gibi Almanca ödevine bağladım ve 13 sayfa bir ödev hazırladım. Böyle rengarenk falan harbidende güzel oldu :D Benim evdeki yazıcı renkli yazdırmadığı için ödevi flash'a atıp sabahın 6sında kırtasiyeye gittim. Fakat oradaki bilgisayarda açtığımızda bütün yazılar kayıp birbirine girmişti. Şimdi evdeyim ve aynı dosyayı flashtan açtım normal. Bunun nedeni ne olabilir benim kullandığım Word 2013, kırtasiyedeki 2010'du. Bu sürüm "docx" kaydediyor o "doc" bundan olabilir mi? Eğer wordden "doc" uzantısı ile kaydedersem sorun çözülür mü illa bilgisayarı mı götüreyim kırtasiyeye :D Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Uzantılar aynı olmalı. Aksi takdirde sıkıntı olabilir. Ek yazılımlar ile uğraşma kendi bilgisayarında kayıt ederken diğer uzantı ile kayıt et. Sende açılmaz ama kırtasiyede açılır.

@sercan19 sağolasın programı yükledim PDF yaptı fakat bu sefer arkaplandaki mavi renk gelmedi :) şimdilik doc olarak kaydedicem, eğer o olmazsa mecbur PDF ile yazdırırım. Teşekkürler.

@sercan19 sağolasın programı yükledim PDF yaptı fakat bu sefer arkaplandaki mavi renk gelmedi :) şimdilik doc olarak kaydedicem, eğer o olmazsa mecbur PDF ile yazdırırım. Teşekkürler.
Arkaplanı kardır sorun kalmaz.
Zaten o şekilde kırtasiyeye gidersen elindeki pdf ile aynı görüntü oluşacak kağıtta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı