Word vb. Programlar için tablet tavsiyesi

Nsslenak

Centipat
Merhabalar, 1700 TL bütçem var Word, YouTube ve ödevler için bir laptop almayı düşünüyordum ama malum o fiyatlara 2. El dışında yok. Bu işler için önerebileceğiniz tablet var mı? Kullanımda ne gibi eksiler yaşarım ve bunlar çok fazla can sıkar mı?

Tablet'in kendine ait bir klavyesi üretilmiş olsun yeter. Yoksa farklı bir klavye alıp kullanman gerekir. Sorun mu, değil ama kendine ait klavyesi olunca Android laptop oluyor.

Peki word gibi programları rahatça kullana bilir miyim ?
Yani ben OTG ile klavye mouse bağlayıp tabletteki Word'ü kullanıyordum. Hatta GeForceNow ile minecraft'a girip Hypixel Skyblock pazarımı düzenliyordum klavye mouse ile. BT alarak işinizi çok rahat halledebilirsiniz.

Word, excel vs gibi işlemleri tablet üzerinden yapmak uzun zaman alabiliyor. Tavsiyem ikinci el yenilenmiş kurumsal seri bilgisayar almanız yönünde olacaktır.

Word, excel vs gibi işlemleri tablet üzerinden yapmak uzun zaman alabiliyor. Tavsiyem ikinci el yenilenmiş kurumsal seri bilgisayar almanız yönünde olacaktır.

HPnin bu kasaları kronik sorunlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı