Word'de tablo nasıl oluşturulur?

Yani? Gönderdiğim dosya yeterli mi?

Kelime kullanmayıp 3 yaşındaki çocuk gibi (parmak gösterim) "Iıı, bu." dediğinizin farkındasınızdır umarım. Tamamiyle Türkçe olan ve Türkçe haliyle bile internette dolusuyla kaynak bulunan bir programdan bahsediyoruz.

Tablo tasarımı > kenarlık stilleri.

Word de sol üstten ekle kısmına gelip tabloya tıklıyorsun. Orda çıkan şekil üzerinden tablo oluşturabilir veya daha fazla satır veya sütün ekleyeceksen tablo ekle kısmından ayarlayıp oluşturabilirsin.

Satır veya sütun çizgisinin üstüne sağ tık yaparak kenar boyacısını seç ve üstteki seçeneklerden tablo tasarımına gel. Oradan çizgi kalınlığını ve rengini seçebilirsin.

Yani? Gönderdiğim dosya yeterli mi?

Kelime kullanmayıp 3 yaşındaki çocuk gibi (parmak gösterim) "Iıı, bu." dediğinizin farkındasınızdır umarım. Tamamiyle Türkçe olan ve Türkçe haliyle bile internette dolusuyla kaynak bulunan bir programdan bahsediyoruz.

Tablo tasarımı > kenarlık stilleri.
Word web üzerinde de aynı mı acaba ? Kusura bakmayın ödevi yetiştirmeye çalıştığım için yanlış davranışlar sergiliyorum.

Üst kısımdan ekle'ye tıklayın. Sonra Tablo seçeneğini göreceksiniz ona tıklayın. Aşağıdaki alandan tablonuzun büyüklüğünü seçin. Ve eklendi.

Screenshot_840.png

Screenshot_841.png

Screenshot_842.png

Screenshot_843.png

Screenshot_844.png

Üst kısımdan ekle'ye tıklayın. Sonra Tablo seçeneğini göreceksiniz ona tıklayın. Aşağıdaki alandan tablonuzun büyüklüğünü seçin. Ve eklendi.

Eki Görüntüle 1233413
Eki Görüntüle 1233414
Eki Görüntüle 1233415
Eki Görüntüle 1233416
Eki Görüntüle 1233417
Hocam buraları yaptım. Konu kenarlara gelince sıkıntı yaşıyorum. Şekildeki gibi olmuyor. Köşelerde kare oluyor. Kenarları yapamıyorum yani. Word web kullandığım için sıkıntı yaşıyorum.
İşte sol tarafa da aynısını yapınca kare oluyor. Fotoğraftaki gibi olmuyor.

Hocam buraları yaptım. Konu kenarlara gelince sıkıntı yaşıyorum. Şekildeki gibi olmuyor. Köşelerde kare oluyor. Kenarları yapamıyorum yani. Word web kullandığım için sıkıntı yaşıyorum.

İşte sol tarafa da aynısını yapınca kare oluyor. Fotoğraftaki gibi olmuyor.
Hocam bende eklendi. Siz yeni bir word belgesi oluşturun isterseniz.

Screenshot_840 (2).png

Yeni konular

Geri
Yukarı