WordPress Avada teması

WordPress'de Avada temasını kullanıyorum ancak site gereksiz yere yavaşlıyor büyük boyutta medya dosyaları yok. Gereksiz plugin yok (Avada Core ve Avada builder var kullandıktan sonra kaldırılması gerekiyor mu bilmiyorum) GoDaddy hostingi kullanıyorum hosting sorunum da yok neden bu kadar yavaş? Destek olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Temanın linki buraya koydum

WordPress'de avada temasını kullanıyorum ancak site gereksiz yere yavaşlıyor büyük boyutta medya dosyaları yok. Gereksiz plugin yok (avada Core ve avada builder var kullandıktan sonra kaldırılması gerekiyor mu bilmiyorum) GoDaddy hostingi kullanıyorum hosting sorunum da yok neden bu kadar yavaş? Destek olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Temanın linki buraya koydum

Sitede fazla miktarda jquery ve boostrap var ise kasması çok normal gereksiz olanları kaldırmalısınız.
Nasıl yapılacağına gelirsek web programlama'da front ent bilginiz var ise rahatlıkla yapabilirsiniz.

Site şu anda bakım modunda o yüzden vermedim sitenin yavaş olduğu sonucuna da
google pagespeed sitesinden ulaştım mobilde 14 masaüstünde 49 olarak gözüküyor
felita.com.tr
site şuan sizde gözükmeyecek ama yinede bıraktım buraya

Site linki de paylaşsaydınız keşke sorun sadece sizdemi yoksa biz de girince bizde de mi oluyor diye baksaydık.

Yeni konular

Geri
Yukarı