WordPress düzenleme hatası

Code cleaner

Hectopat
Merhabalar, WordPress ile yapmış olduğum sitenin sayfasına "düzenle"ye bastığımda aşağıdaki hatayı veriyor. Silip baştan kurmaları vs. denedim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

1639083488337.png

1639083499656.png

Kullanmakta olduğunuz tema kaynaklı duruyor, "Edit with Nicepage" ile işlem deneyebilir misiniz?

Desteğe yazdım destek de aynısını demişti ama maalesef temadan dolayı değil sanırım. Default temalar da olmak üzere birçok tema denedim. Edit with nicepage de desem aynı hatayı veriyor. Sadece burada değil bunun gibi birçok yerde hata alıyorum. Örneğin bir şeye tıklıyorum sürekli yüklenemiyor hatası vs. veriyor. Şimdi WordPress'i kaldırıp tekrar kurun diyeceksiniz ki haklısınız, onu da 2 kere denedim aynı hatalar devam ediyor. İlk kullandığım zamanlar böyle değildi. Sonra neden böyle oldu bilmiyorum.

Desteğe yazdım destek de aynısını demişti ama maalesef temadan dolayı değil sanırım. Default temalar da olmak üzere birçok tema denedim. Edit with nicepage de desem aynı hatayı veriyor. Sadece burada değil bunun gibi birçok yerde hata alıyorum. Örneğin bir şeye tıklıyorum sürekli yüklenemiyor hatası vs. veriyor. Şimdi WordPress'i kaldırıp tekrar kurun diyeceksiniz ki haklısınız, onu da 2 kere denedim aynı hatalar devam ediyor. İlk kullandığım zamanlar böyle değildi. Sonra neden böyle oldu bilmiyorum.
PHP sürümünüzü kontrol eder misiniz? Bazen düşük versiyonlarda geliyor kurulumda sıkıntı çıkarabiliyor. cPanel kullanıyorsanız yapmak biraz kolay. Olmadı desteğe yazın onlar çözer.

PHP sürümünüzü kontrol eder misiniz? Bazen düşük versiyonlarda geliyor kurulumda sıkıntı çıkarabiliyor. cPanel kullanıyorsanız yapmak biraz kolay. Olmadı desteğe yazın onlar çözer.

Evet yakın zamanda bir güncelleme geldi eski sürüm olabilir.

Merhabalar, php sürümü 7.3.33 olarak gözüküyor. Herhangi bir güncelleme ibaresi gözükmüyor. Güncelleme olup olmadığını nasıl anlayabilirim.
Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Son düzenleme:
Merhabalar, php sürümü 7.3.33 olarak gözüküyor. Herhangi bir güncelleme ibaresi gözükmüyor. Güncelleme olup olmadığını nasıl anlayabilirim.
Bilgisi olan var mı arkadaşlar?
Hocam 7.4 var diye biliyorum. Hemen cPanel'den bakıp yazacağım.
Ben 7.4'te kullanıyorum. PHP sürümünüzü güncellemeden önce önemli ise sitenizin yedeğini almanızı tavsiye ederim. Wordpress'in son sürümü en düşük 7.2 native sürüme kadar stabil bir şekilde çalışıyor. Fakat yükseltmek çözüm olabilir.

Ben 7.4'te kullanıyorum. PHP sürümünüzü güncellemeden önce önemli ise sitenizin yedeğini almanızı tavsiye ederim. Wordpress'in son sürümü en düşük 7.2 native sürüme kadar stabil bir şekilde çalışıyor. Fakat yükseltmek çözüm olabilir.
En son sıfırlama gerçekleştirip orada bırakmıştım. Şimdi tekrar deneyeceğim aynı hatayı verirse php güncelleyerek tekrar bakacağım. Teşekkürler yardımlarınız için.

Dün gece baktığım phpnin 8 sürümü de vardı ama yükseltmeden önce son bir kez deneyeyim dedim, wordpressi tamamen kaldırıp tekrar kurmuştum. Ondan sonra düzeldi. Şuanlık herhangi bir hata vermedi. Eğer ileride verecek olursa da php yükseltmeyi deneyeceğim. Teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı