Wordpress harici performanslı script önerisi

• Konuyu başlatan 147472
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 717

147472

Kilopat
Makaleler
3
Selamlar. Beni deli eden Wordpress dışında adam akıllı, kasmayan, aşağıdaki özellikleri olan bir script arıyorum:
1. Portföy
2. Çoklu Dil
3. Blog

ya da

Joomla'yı siteye kuruyorum. Biraz karıştırayım, beğenirsem söylerim.

ya da

OctoberCMS'yi kullanmayı denedim ama çok zor geldi. Joomla'yı sevemedim.
Son güncellediklerime de bakabilirsin.
Ufak bir araştırma yaptım Responsive web design tool, CMS, and hosting platform | Webflow da popülere benziyor.
Hosting ve domain paketim var. İstediğimi yapıp, oraya aktarmak istiyorum.

Joomla Wordpress'e kıyasla biraz ileri seviye kalıyor. İstediğiniz tasarım için biraz fazla uğraşmanız gerekebilir. Web tasarım üzerine fazla bilginiz yoksa daha iyi bir hosting paketi ile Wordpress'e devam etmenizi öneririm.

Joomla vs. daha önce ben de kullandım bana göre en kullanışlısı WordPress hâlen.
Ne zaman Wordpress kursam, işlerim tepetaklak oluyor.

Joomla Wordpress'e kıyasla biraz ileri seviye kalıyor. İstediğiniz tasarım için biraz fazla uğraşmanız gerekebilir. Web tasarım üzerine fazla bilginiz yoksa daha iyi bir hosting paketi ile Wordpress'e devam etmenizi öneririm.
Aile bana kızar. Başka bir çözüm üretmem lazım.

Betik bulamazsam, oyun motorumdan site yapmak zorunda kalacağım. :D

Ne zaman Wordpress kursam, işlerim tepetaklak oluyor.

Aile bana kızar. Başka bir çözüm üretmem lazım.

Betik bulamazsam, oyun motorumdan site yapmak zorunda kalacağım. :D
Hangi hosting sağlayıcıyla çalışıyorsunuz? Çünkü GoDaddy, Hostinger gibi sağlayıcılar şöyle hızlı böyle hızlı diyerek sınıfta kaldılar tavsiye etmiyorum. GüzelHosting ve üst seviye paketleriyle natro iyi şu anda benim kanımca.

Hangi hosting sağlayıcıyla çalışıyorsunuz? Çünkü GoDaddy, Hostinger gibi sağlayıcılar şöyle hızlı böyle hızlı diyerek sınıfta kaldılar tavsiye etmiyorum. GüzelHosting ve üst seviye paketleriyle natro iyi şu anda benim kanımca.
Guzel.net.tr'deyim ve ilk defa aldığıma pişman oldum. Oyundan para kazanınca, sıfırdan betik yazdırma planım var. Beni bir süre götürmesini istediğim için Wordpress dışı bir şey arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı