WordPress için en iyi 5 blog teması

gurme_woo

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
WordPress Hizmetleri
Web siteniz için ücretsiz bir WordPress blog teması mı arıyorsunuz?
WordPress için binlerce ücretsiz blog teması vardır, bu da yeni başlayanların tüm farklı seçenekler arasında seçim yapmasını zorlaştırır. En iyi WordPress temalarını bulmak zor olabilir. Ücretsiz temanızın güvenilir ve kolayca özelleştirilebilir olması gerekir.
Bu makalede, sitenizde kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz 5 WordPress blog temalarından bazılarını tek tek seçtik.

1. Astra

astra-theme-website.jpg

Astra, tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Kişisel bloglar, portföyler, iş blogları ve hatta e-ticaret web siteleri için uygun başlangıç siteleri içerir. Kullanımı kolay ve piyasadaki en iyi page Builder'lar ile uyumlu bir şekilde çalışır.

2. Oceanwp

oceanwp-theme.jpg

Oceanwp, en popüler ücretsiz WordPress temalarından biridir. Normalde yalnızca Premium temalarda gördüğünüz birçok özellik içerir.
Oceanwp, bloglar, dergiler, iş web siteleri veya e-ticaret mağazaları dahil her tür web sitesi için kullanılabilir.

3. Hestia

hestia.jpg

Hestia, tüm web sitesi türleri için oldukça esnek ve duyarlı bir temadır. Kolay bir kurulum sihirbazı ve web sitenize referanslar ve hizmet bölümleri ekleyen tamamlayıcı bir eklenti ile birlikte gelir.

4. Bento

bento.jpg

Bento, çok sayıda özelliğe sahip güçlü, çok amaçlı bir WordPress blog temasıdır. Çoğu page builder eklentisiyle gerçekten iyi çalışır ve bir iş teması olarak kullanıma uygundur.

5. GO

go-theme.jpg

GO, tasarıma minimalist bir yaklaşıma sahip bir blog temasıdır. Header kısmında karşılama mesajı ve harekete geçirici mesaj butonları bulunan basit bir WordPress blog teması.

Bu listenin, web siteniz için en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını bulmanıza yardımcı olacağını umuyorum.

Son düzenleme:
Sağolun hocam :) bir girişimde bulunacak ufak bir girişim tutarsa çok güzel olur. WP kişisel hesaba sahibim siteyi kurcakadım 3-4 saate düzenledim Bi güzel fakat bir türlü siteye üyelik ve giriş ayarlayamafım acaba hesabım kısıtlı ondan mı olmuyor bilemedim. Bunu cevaplarsanız sevinirim.

Sağolun hocam :) bir girişimde bulunacak ufak bir girişim tutarsa çok güzel olur. WP kişisel hesaba sahibim siteyi kurcakadım 3-4 saate düzenledim Bi güzel fakat bir türlü siteye üyelik ve giriş ayarlayamafım acaba hesabım kısıtlı ondan mı olmuyor bilemedim. Bunu cevaplarsanız sevinirim.

İyi günler, WP User Manager eklentisini kullanabilirsiniz.

Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı