Wordpress kategori yazıları

Maksimum Zırh

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen7 5800H
16GB RAM
RTX3060
DELL G5515
Meslek
Amatör Yazar
Dostlar merhaba. Ben wordpress ile oluşturduğum siteye bir blog kısmı ekledim. Fakat eklediğim bu blog kısmının öyle olmasını istiyorum ki, sanki bloga geçildiğinde farklı bir siteye geçmiş gibi gözüksün istiyorum. Yani sadece bloga özel bir tasarım eklemek istiyorum. Ayrıca bloga geçildiğinde üstte kategoriler olsun istiyorum. Örneğin üstte "edebiyat, oyun, filmler" gibi farklı farklı kategoriler olacak. Ve tıklanılan kategoriye de, o kategori ile ilgili yazılan tüm yazılar o sayfa da alt alta gözüksün istiyorum. Bayağı bir kurcaladım uğraştım ama istediğim şeyi yapamadım. Bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapması basit. Ya blog kısmını sub domain olarak açacaksın ya da page builder eklentileriyle özelleştireceksin. Divi, Wpbakery, Visual Composer gibi. Bu builderların genelde admin panelindeki sayfalara girip düzenleme yaparken hangi sayfada hangi menü hangi footer hangi layout gözüksün seçebilirsin. İçlerinde kendileriyle gelen bir dolu demo var onları kurup üstünde oynayabilirsin. En sevdiğim özelleştirilebilir temalar Betheme ve Impreza. İkisinde de Wpbakery var. 59 dolar ikisinin de fiyatı. Warez tavsiye etmem şahsen çünkü warezlerin çoğu yarım yamalak çalışır hem de o sitelere sızmak çok daha kolay olur. Bi' sabah kalktığında sitende 5CM uzatan Uganda pekmez reklamı görebilirsin.

Yapması basit. Ya blog kısmını sub domain olarak açacaksın ya da page builder eklentileriyle özelleştireceksin. Divi, Wpbakery, Visual Composer gibi. Bu builderların genelde admin panelindeki sayfalara girip düzenleme yaparken hangi sayfada hangi menü hangi footer hangi layout gözüksün seçebilirsin. İçlerinde kendileriyle gelen bir dolu demo var onları kurup üstünde oynayabilirsin. En sevdiğim özelleştirilebilir temalar Betheme ve Impreza. İkisinde de Wpbakery var. 59 dolar ikisinin de fiyatı. Warez tavsiye etmem şahsen çünkü warezlerin çoğu yarım yamalak çalışır hem de o sitelere sızmak çok daha kolay olur. Bi' sabah kalktığında sitende 5CM uzatan Uganda pekmez reklamı görebilirsin.

5 CM uzatan Uganda pekmez reklamı görmeyi kesinlikle istemiyorum :D yardımların için çok teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı