Çözüldü WordPress otomatik sistem kodladım fakat hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
WordPress için bir kod yazdım, normalde çalışıyordu fakat test işlemine yani genel testlere geçtiğimde hatalar almaya başladım. Normalde HTML etiketleri arasında olan bir etiketin olmadığını söylüyor. Bunun çerçeve ile alakalı olduğunu düşünsem de normalde çalışıyordu, topluca yapınca bir hata oluştu. Nasıl çözerim?
Kod
JavaScript:
//Yazının Sonuna URL Ekleme
document.getElementById("tinymce").innerHTML += "Technopat!";
//H2 Başlığının Rengini Güncelleme
var H2Color = document.getElementsByTagName("h2");
var H2 = H2Color[0].innerHTML;
H2Color[0].innerHTML = "<span style='font-weight: 400; color: #1e90ff;'>"+ H2 +"</span>";
//Anahtar Sözcüğü Çekme
var Keys = document.getElementsByTagName("strong");
var KeyWord = Keys[0].innerHTML;
//Anahtar Sözcüğü Ekleme
document.getElementById("focus-keyword-input-metabox").value = KeyWord;
//Açıklamayı Çekme
var Pr = document.getElementsByTagName("p");
var Desc = Pr[0].innerText
//Açıklamayı Ekleme
document.getElementById("yoast-google-preview-description-metabox").innerHTML = Desc;
Hatalar
JavaScript:
Uncaught TypeError: Cannot read property 'innerHTML' of null
    at <anonymous>:2:10
Uncaught TypeError: Cannot set property 'value' of null
    at <anonymous>:11:62

"document.getElementById("tinymce")" ve "document.getElementById("focus-keyword-input-metabox")" id'lerine ait elementleri bulamadığı için innerHTML ve value değerleri null üzerine atanamaz diyor.

"document.getElementById("tinymce")" ve "document.getElementById("focus-keyword-input-metabox")" id'lerine ait elementleri bulamadığı için innerHTML ve value değerleri null üzerine atanamaz diyor.
Bunu biliyorum da normalde var. Sanırım çerçeve içerisinde olduğu için görülmüyor. Nasıl çözebilirim?

İframe içinde bulunan veriyi mi değiştirmeye çalışıyorsunuz?
Eğer öyle değilse document ready denediniz mi?
Veri zaten hazır olmuş oluyor. Şöyle örnek vereyim. Sayfada 2 iframe var diyelim. 2. iframe üzerindeyken 1. iframe üzerinde yaptığım işlemler ve değişkenlere ulaşamıyorum. Bu da hataya sebep oluyor. Benim bir şekilde iframeler arasında bağlantı kurmam gerekiyor.

Geri
Yukarı