WordPress Sayfada boşluk açmak

321777

Centipat
Merhaba, buna benzer bir konu açmıştım. Ancak problemin açtığım konu ile ilgili olmadığını gördüm. Şimdi sitemin altında boşluk var ve ben gördüğünüz Minecraft arka planının bu boşluğuda kapatmasını istiyorum. Ancak benim o boşluk dediğim yere blog yazılıyormuş. Ben o blog olan bölümü az daha aşağı çekip oluşacak boşluğuda bu Minecraft arka planı ile o boşluğu doldurmak istiyorum. Yani siteye girince aşağıda bir boşluk var onun görülmemesini arka plan ile kaplanmasını istiyorum. Mesela uczpre.com da safaya girince direkt olarak pembe bir arkaplan var sayfayı aşağı kaydırınca bitiyor. Bende bunun aynısını yapmak istiyorum. Tek yapmam gerek bloğu aşağı çekip oluşan boşluğu arka plan ile doldurmak. Peki o blog olan bölümü nasıl aşağı çekerim? Eğer tam olarak anlamadıysanız site linki de tibitipidnm.cF.

Not: Blog dediğim bölüm ekteki Merhaba Dünya yazan bölüm.
bosluk.PNG
bosluk.PNG
bsoluk1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
O arka plan olan bölümü tam nasıl bir yapıda yaptığınızı görselden anlayamadım ama section ile yaptıysanız direkt section'a aşağıdaki gibi padding verebilirsiniz. Ya da banner'a da padding vererek yapabilirsiniz.
padding-top:100px;
padding-bottom:150px;

Geri
Yukarı