Wordpress siteyi aşağı kaydırınca gelen resimleri yüklemiyor

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba, karşılaştığım sorun şu şekilde: Yazdığım bir makaleye giriyorum sonrasında makalede bulunan resimler yükleniyor fakat sayfayı aşağı kaydırdığımda bir önceki makalenin yazıları geliyor ama resimleri gelmiyor. Wordpress optimizasyon, site hızlandırma gibi işlemler ile uğraştıktan sonra bu sorun ile karşılaştığımı fark ettim. Yüklediğim eklentileri kapattım fakat durum değişmedi. Kullandığım eklentileri aşağıda görebilirsiniz.
Ekran Resmi 2021-02-03 04.05.34.png

resimden anladığım kadarıyla aynı işe yarıyan eklentleri beraber kullanıyorsunuz, bu hem kacismaya sebep olur hemde sitenize yük bindirir ve hızını düsürür.
site hızlandırma işlemini 4 bölüm olarak düsünün:
1- cache
2- js , css kod iyileştirici
3- image optimizasyon
4- cdn

lite speed cache 1 ve 2 ci siklari tek basına hellediyor zaten
imagify 3 ü hallediyor.

ben sahsen wp rocket ve optimole kullanıyorum fazlasıyla yetiyor.

resim sorununa gelirsek % 99 eklentilerden kaynaklıdır
crome acıkken ctrl+shift + N tuşlarına aynı anda basın bir tarayıcı acılacak ordan sitenize girin hala sorun varmı bakın varsa eklentilerden dir.

Geri
Yukarı