WordPress ücretsiz çeviri ekleme

ilhami Yeşil

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
WordPress'te ücretsiz kısmında web sitesi tasarımı yapıyorum.
Sayfama ücretsiz çeviri aracı eklemek istiyorum, birçok yol denedim fakat işe yaramadı.
Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
WordPress'te ücretsiz kısmında web sitesi tasarımı yapıyorum.
Sayfama ücretsiz çeviri aracı eklemek istiyorum, birçok yol denedim fakat işe yaramadı.
Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
bu paralı : bu bedava : Translate WordPress with GTranslate ve Translate WordPress – Google Language Translator

bu paralı : bu bedava : Translate WordPress with GTranslate ve Translate WordPress – Google Language Translator
Eklenti kuramıyorum, ücretsiz olarak gösteriyor fakat bir üst pakete yönlendiriyor.

Bunun için önce Wordpress Dashboard'dan TranslatePress pluginini yüklemen gerekiyor. Ardından tercih ettiğin çeviri servisinin sana vereceği API kodunu girerek tamamlayabilirsin.
Ücretsiz versiyonu kullanıyorum, ve bu iş final notum olucak. Bahsettiğin şey paralı maalesef.

Sorunu çözdüm, konu kapana bilir.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-17 150021.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-17 150021.png
    42,5 KB · Görüntüleme: 20
  • Ekran görüntüsü 2023-12-17 150147.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-17 150147.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 19
  • Ekran görüntüsü 2023-12-17 150202.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-17 150202.png
    171,7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Eklenti kuramıyorum, ücretsiz olarak gösteriyor fakat bir üst pakete yönlendiriyor.

Ücretsiz versiyonu kullanıyorum, ve bu iş final notum olucak. Bahsettiğin şey paralı maalesef.

Sorunu çözdüm, konu kapana bilir.
izleyiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

izleyiniz :
2.:
Teşekkür ederim, gerek kalmadı. Çözdüm sorunu, ve attığın videolar ücretli içerik için geçerli. Ücretsiz versiyonda eklenti kuramıyorsun.

Geri
Yukarı