WordPress yazarlık yapabilecek var mı?

Eray Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bir wordpress sitem var. Adını vermek reklama giriyormuş sanırım, uyarı aldım daha önce. Sitede telif haklarına uygun programlar oyunlar Windows veya Office hakkında ve teknolojiyle ilgili haberler için 4 bölümüm var açalı birkaç gün oldu. Diğer sitelerimde olduğu için şu an 2 yazı var. Detay veremiyorum yine uyarı almak istemediğim için. Yazarlık yapabilecek arkadaşlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar. Bir wordoress sitem var. Adını vermek reklama giriyormuş sanırım, uyarı aldım daha önce. Sitede telif haklarına uygun programlar oyunlar Windows veya Office hakkında ve teknolojiyle ilgili haberler için 4 bölümüm var açalı birkaç gün oldu. Diğer sitelerimde olduğu için şu an 2 yazı var. Detay veremiyorum yine uyarı almak istemediğim için. Yazarlık yapabilecek arkadaşlar var mı?
Hangi konularda olduğuna bağlı. Şahsen kendime güvendiğim konuda bir şeyler yazmak isterim.

Hangi konularda olduğuna bağlı. Şahsen kendime güvendiğim konuda bir şeyler yazmak isterim.

Şöyle belirteyim, "teknoloji haberleri" adında bir kategori var. Bu kategoride donanım gibi konular ele alınıyor yani buradaki bir yazımızda NVIDIA hakkında bir yazımız var. Programlar adında bir kategorimiz var. Burada da bir antivirüs programı hakkında yazımız mevcut. Teknoloji haberleri, programlar, Windows ve Office (bu tek bir kategori Microsoft ürünleri olarak ayırdık.) ve son olarak oyunlar adında bir kategorimiz var. Tamamen telif haklarına uygun şekilde yazılar yazmayı planladım. Hedef adsense. Herhangi bir illegal dosya paylaşımı söz konusu değil. Geri dönüşünü bekliyorum.

Şöyle belirteyim, "teknoloji haberleri" adında bir kategori var. Bu kategoride donanım gibi konular ele alınıyor yani buradaki bir yazımızda NVIDIA hakkında bir yazımız var. Programlar adında bir kategorimiz var. Burada da bir antivirüs programı hakkında yazımız mevcut. Teknoloji haberleri, programlar, Windows ve Office (bu tek bir kategori Microsoft ürünleri olarak ayırdık.) ve son olarak oyunlar adında bir kategorimiz var. Tamamen telif haklarına uygun şekilde yazılar yazmayı planladım. Hedef adsense. Herhangi bir illegal dosya paylaşımı söz konusu değil. Geri dönüşünü bekliyorum.
Bu konularda olabilir. Siber güvenlikle ilgili bazı şeyler de yazabilirim.
Bu konularda olabilir. Siber güvenlikle ilgili bazı şeyler de yazabilirim.
Birde mail adresinizi bırakırsanız müsait olunca geri dönüş yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı