WordPress'de sayfa yana kayıyor

Mert22158742

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben elementor ile siteyi mobil uyumlu hale getirdim fakat mobilden girince sayfayı yana kaydırmayla yanda bir boşluk beliriyor. Bu hatayı günlerdir çözemedim, bu hatanın çözümü konusunda yardımcı olabilecek var mı? Görseldeki boşluk beliriyor yana çektiğimizde.

Çözümü bırak okuyan bile yok, arkadaşlar bu konu önemli rica ediyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    12,3 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, ben elementor ile siteyi mobil uyumlu hale getirdim fakat mobilden girince sayfayı yana kaydırmayla yanda bir boşluk beliriyor. Bu hatayı günlerdir çözemedim, bu hatanın çözümü konusunda yardımcı olabilecek var mı? Görseldeki boşluk beliriyor yana çektiğimizde.

Çözümü bırak okuyan bile yok, arkadaşlar bu konu önemli rica ediyorum.
Merhaba,
Genellikle şablon veya eklenti kodlarındaki hatalardan veya tarayıcı çakışmalarından kaynaklanabilir. Aşağıdaki adımlar sorunu çözmek için yardımcı olabilir:

1. Eklentileri kontrol edin: Eğer eklentilerin birinde sorun varsa, deaktif et veya sil veya en güncel sürümünü yükle.
  2. Şablonu değiştirin: Eğer şablon ile ilgili bir sorun varsa, farklı bir şablon kullanın veya varsayılan şablonu kullanın.
  3. Tarayıcı çakışmalarını kontrol edin: Tarayıcılar arasında farklılıklar oluşabilir, bu nedenle farklı tarayıcıları kullanın veya tarayıcının en güncel sürümünü yükleyin.
  4. CSS kodlarını kontrol edin: Eğer CSS kodlarındaki bir hata nedeniyle sorun varsa, CSS dosyasını düzenleyin veya eski haline dönün.
  5. Veritabanını temizleyin: Veritabanının çalışmaması da sayfa yana kayma sorununu tetikleyebilir, bu nedenle veritabanını temizleme eklentisi kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı