WordPress'te Türkçe Yazılar Arama Çubuğunda İngilizce

ozgurbugra5461

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret
Merhaba. WordPress'te sosyal içerik platformu oluşturmaktayım. Buddypress ile üyelik aktif ettim fakat ekte de görebileceğiniz üzere, Türkçe kelimeler arama çubuğunda İngilizce olarak yazıyor ve panelde sayfalar kısmına da baktım fakat bunu değiştirebileceğim yöntemi bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum, iyi forumlar.

Ekran Görüntüsü (15).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
İlgili eklentinin kodlarında URL yapısını bulup değiştirebilirsiniz. PHP bilginiz yoksa Custom Post Type Permalinks isimli eklentiyle işinizi halledebilirsiniz.

Düzenleme: Sayfa içeriğinin Türkçe veya başka bir dil olmasının kalıcı bağlantılarla alakası yoktur, URL yapısı, buddypress eklentisi tarafından biçimlendirilmiş.

Merhaba,
İlgili eklentinin kodlarında URL yapısını bulup değiştirebilirsiniz. PHP bilginiz yoksa Custom Post Type Permalinks isimli eklentiyle işinizi halledebilirsiniz.

Düzenleme: Sayfa içeriğinin Türkçe veya başka bir dil olmasının kalıcı bağlantılarla alakası yoktur, URL yapısı, buddypress eklentisi tarafından biçimlendirilmiş.
Hocam teşekkür ederim. Bir de zahmet olmazsa ekteki görselde işaretlemiş olduğum bölümü nasıl kaldırabileceğime dair bir bilgi paylaşabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    21,5 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı