World of Tanks Hangi Tanklar alınmalı?

Hocam ben biraz tarihsel olarak geldim bu oyuna ve dış görünüşe önem veririm o yüzden aklımda Sovyetler Birliğinin IS-7 Ağır Tankı Çinin 113 Ağır Tankı Polonya'nın 60 TP Ağır Tankı Ben bu tankların nerdeyse hepsini açmak istiyorum ve oyun tercihimi seçtim ağır tank oynamak istiyorum Hangisini açmalıyım nasıl yapmalıyım ilk başta sovyetlerı açmıştım şuan T-28 Tankım açık yavaştan IS-7 Tankına doğru gitmek istiyorum

IS-7 cidden güzel tank. Hatta öneririm sana da. 113'ü boşver. Kendi tierinde güçsüz kalıyor. 60TP'ye gelirsek o da güzel tank. ama bana hangisini alırsın diye sorulsa, IS-7'yi seçerim. Hem IS-7'nin biraz daha arka kısımları yani tier 8 ve 9'u falan da güçlü rahat kasarsın yani. Tier 7 si biraz orta tank gibi. Topu baya güçlü ama zırhı güçsüz kalıyor daha sonra tier 8'i açıyorsun ve hem delinmiyor hem çok vuruyor. Seçim sana kalmış. Ayrıca sana ABD tankı olan T110E5'i de öneririm. Önceki kısımları yani tier 8 ve 9'u çok leş tanklar kasarken zorlanırsın. Kendi tierinde zayıf kalıyor. Taretini hiç bir tank delemez ama topu biraz güçsüz kalıyor. Tier 9'u da aynı şekilde ama tier 10'u açtığında rahat edeceksin. Tier 7'yi söylemek gerekirse kendi tierine göre en iyi ağır tank.

Hocam tier falan anlamıyorum üzgünüm pek bir bilgim yok sadece dış görünüşüne göre tank açmak istiyorum o amerikan tankı pek hoşuma gitmedi dış görünüşü Maus falanda kasmak istiyorum fakat İlk önce IS-7 Başlıyım o zaman yavaştan kasıyorum onu ondan sonra hangi ağır tankı kasmalıyım amerikan tankı tareti güzelde aşşa kısmı pek dolgun durmuyor

Hafif tank olarak favorim İngiliz Cruiser Mk.IV. Sebebi 50 km hıza ulaşabilmesi ve her atışta 2 mermi atan 2 mermili şarjörü olması. Tankın kendisi çatışmaya girmek için iyi değil ama saklanıp ateş açmak için harika bir tank diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca isterseniz War Thunder adlı oyuna da bakabilirsiniz. Ben War Thunder'ı daha çok seviyorum çünkü tankların canı yok. Tek atışta da ölebilirsin, şarjör boşaltmalarına rağmen ölmeyedebilirsin.

Son düzenleme:
Cruiser IV'ü az önce denedim. İlk defa bir tank üzmedi beni, keyifli bir oyun geçirdim.

İlk Cruiser Mk. III'ü denemiştim. Hoşuma gidince Cruiser Mk.IV'le ikisini kullanmaya başlamıştım. World of Tanks'dan War Thunder'a geçince de Cruiser Mk. IV (A13 Mk. II) ile devam ettim.
War Thunder'ı daha eğlenceli buluyorum. Bir keresinde günlük görevde botlar tarafından namlumdan vurulmuştum.
World of Tanks'da da öyle mi bilmiyorum ama Cruiser Mk. IV War Thunder'da geri vitesi pek iyi değil. Tankın kendisi R vitesten pek hoşlanmıyor gibi
Tankın adı Crusader, Cruiser serisinin Mk. VI modeli:

Son düzenleme:
Beyler her önüme gelen elime veriyor ya niye böyle oldu yani 3-4 oyunda ancak 1-2 tank patlatabiliyorum ne zamana ögrenirim ben bu oyunu ve Türk oyuncu sayısı yok gibi sanki hiç görmedim böyle klan savaşları falan oluyormu ?

Ben Fransız ağır tanklarını kasmıştım, AMX 50 100 çok severim.

Bilgi almak isteyen oyun içi "paroda" nickimden ulaşabilir..
Çin ağır Wz-111-5A kas sonra 113. Zaten 5a bitene kadar alışırsın ve 113 oynamak kolay olur.
Elime veriyor derken? sen eklesene beni oyundan. yada nickini yaz buraya ele verelim beraber.
Benim nick: paroda
Cruiser IV'ü az önce denedim. İlk defa bir tank üzmedi beni, keyifli bir oyun geçirdim.

s0lbi Oynanış için bu arkadaşın videolarını izleyin tavsiyem. kendisi oyunun Community Contributor'u.
Aynı zamanda oyunu hakkıyla oynayan biridir.
Mr Botosh Tanklar, oyun mekanikleri vs için bu arkadaşın videoları sana çok yardımcı olacaktır. Kendisi bottur ama iyidir. Buda Community Contributor'dur.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…