World Of Tanks İçin Büyük Güncelleme Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Wargaming bugün itibariyle World of Tanks’e gelen 9.18 güncellemesiyle oyuna köklü değişiklikler getirdiklerini açıkladı. Geliştiriciler bu güncelleme paketi ile bugüne kadar oyunculardan gelen en büyük isteklerden biri olan maç eşleştirme (matchmaking) sistemini kökten değiştiriyor, toplara yeni düzenlemeler getiriyor ve hafif tank serisinin 10. seviyeyi de kapsayacak kadar genişletiyorlar. Wargaming, bu güncelleme için en başta World […]

World Of Tanks İçin Büyük Güncelleme Geliyor Technopat

Daha fazlası...

Aslında KMT'lerin gücünü azaltıyoruz dediler ama bana göre ciddi manada güçlendirmişler. Zaten oyun sürekliliğini baltalıyordu KMT'ler, şimdi iyice berbat oldu.

Bence en büyük sorun "Eşleştirme" mekaniğinde yatıyordu bunu çok güzel adapte etmişler. En büyük değişim KMT'lerden çok "Eşletirme"de olmuş.

Bence en büyük sorun "Eşleştirme" mekaniğinde yatıyordu bunu çok güzel adapte etmişler. En büyük değişim KMT'lerden çok "Eşletirme"de olmuş.
Kesinlikle.
Yeni eşleştirme sistemi çok iyi olmuş, full tier x maçlar olmayacak artık. Jg pz e100'le giriyorum tier x maça, karşıda doğru düzgün ağır tank olmuyor :D
Ama KMT yüzünden kıpırdayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı