World of Tanks için laptop önerisi

Danca

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. World of Tanks oyuncusuyum. Yeni bir laptop almak istiyorum. Ultra ayarlarda 140 ve üzeri FPS verecek bir dizüstü bilgisayar bakıyorum. Bir de sizce 1660 Ti mi yoksa 2070 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 14-15 bin TL
Evet sadece world of tanks için
Evet var Asus i7 gtx 1050
Laptop çünkü evde alan kısıtlı

İyi akşamlar arkadaşlar. World of Tanks oyuncusuyum. Yeni bir laptop almak istiyorum. Ultra ayarlarda 140 ve üzeri FPS verecek bir dizüstü bilgisayar bakıyorum. Bir de sizce 1660 Ti mi yoksa 2070 mi?

Bende Wot oyuncusuyum 3400G ile Ultra oynuyorum bazı ayarları düşürerek 60 FPS sabit bazı yerlerde 50FPS düşüyor.

Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor, evin dışında kullanmayacaksanız laptop almak saçmalıktır, özellikle oyuncu laptopu.

Sisteminizi ASUS i7 ve GTX 1050 şeklinde belirtmeniz yeterli değil keza ASUS i7 diye bir şey yok, tam olarak belirtmeniz daha iyi olacaktır.

Alan kısıtla derken? Kocaman kasayı nereye koyacağım mı diyorsunuz?

Ben yine de önerimi yapayım ama toplama bilgisayar varken önermem.

Ya kardeşim sanane bırak. Sen laptobunu öner geç. Asus İ7 derken Asus marka laptopum var demiş işte.
Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor, evin dışında kullanmayacaksanız laptop almak saçmalıktır, özellikle oyuncu laptopu.

Sisteminizi ASUS i7 ve GTX 1050 şeklinde belirtmeniz yeterli değil keza ASUS i7 diye bir şey yok, tam olarak belirtmeniz daha iyi olacaktır.

Alan kısıtla derken? Kocaman kasayı nereye koyacağım mı diyorsunuz?
Bütçe 14-15 bin TL
Evet sadece world of tanks için
Evet var Asus i7 gtx 1050
Laptop çünkü evde alan kısıtlı

Yardımcı olmaya çalışıyoruz, konu sahibi rahatsız olursa belirtir ve konu biter. Önerimi de yaptım, gerçi 15600 liraya çıkıyorsa sizin attığınız daha iyi.
Ya hayır bu 1 değil 2 değil. Her zaman yazıyorsunuz yok laptop alınma şöyle böyle. Adamın laptoba ihtiyacı var demek ki laptop alacak.

Ben de anlamadım neden bu kadar detaya girdiğini sadece bir öneri istemiştim. Neyse Verdiğin linkteki dizüstü bilgisayar ihtiyaçlarımı karşılar mı kardeşim?

Geri
Yukarı