World of Tanks Tank Önerisi

Ben aslında haritalarla ilgili taktiklerden bahsetmiştim ama kendimi ifade edememişim kusura bakmayın. Kendisi oyun mekaniklerine hakim sadece harita bilgisi lazım, rica etsem o konuda bir bilgilendirme yapabilir misiniz 😁?
Siz kusura bakmayın, o ayrıntıyı atlamışım ama belli başlı haritalarla ilgili taktikler World Of Tanks'ın resmin YouTube kanalında mevcut olduğunu hatırlıyorum (Bir sürü harita var, inanın ne adları aklımda ne de kafadan nerede oynandığını söyleyebilirim :D Gördükçe hatırlıyorum.)
WOT ve WOT Blitz farkı nedir?
WOT Blitz, bir kere felan oynamıştırım. Pek fikrim yok ama en önemlisi mermi mekaniklerinin farkı olabilir mi? Diye düşünüyorum.

Siz kusura bakmayın, o ayrıntıyı atlamışım ama belli başlı haritalarla ilgili taktikler World Of Tanks'ın resmin YouTube kanalında mevcut olduğunu hatırlıyorum (Bir sürü harita var, inanın ne adları aklımda ne de kafadan nerede oynandığını söyleyebilirim :D Gördükçe hatırlıyorum.)

WOT Blitz, bir kere felan oynamıştırım. Pek fikrim yok ama en önemlisi mermi mekaniklerinin farkı olabilir mi? Diye düşünüyorum.
Yok hocam mermi mekanikleri aynı. Faklar şunlar:
1- Millet sayısı ve doğal olarak tank sayısı normalinden daha az.
2-Haritalar daha az ve küçük.
3-KTM diye bir şey yok.
4-Mürettebatlar daha az detaylı.

Yok hocam mermi mekanikleri aynı. Faklar şunlar:
1- Millet sayısı ve doğal olarak tank sayısı normalinden daha az.
2-Haritalar daha az ve küçük.
3-KTM diye bir şey yok.
4-Mürettebatlar daha az detaylı.
Mermi konusunu, HE mermilerin veya KMT mermilerinin tekrar düzenlenmesi üzerine söylemiştim.

Kısaca, daha az parametre var = Rahat kafa... Aslında detaylı olunca, daha zevkli olduğunu düşünüyorum. KMT konusu göreceli, 1-2 ay öncesine kadar olmasını istemiyordum, BC-155-58 kasınca istemeye başladım :D

Mermi konusunu, HE mermilerin veya KMT mermilerinin tekrar düzenlenmesi üzerine söylemiştim.

Kısaca, daha az parametre var = Rahat kafa... Aslında detaylı olunca, daha zevkli olduğunu düşünüyorum. KMT konusu göreceli, 1-2 ay öncesine kadar olmasını istemiyordum, BC-155-58 kasınca istemeye başladım :D
Aynen öyle hocam Rahat Kafa. Fakat son zamanlarda çok fazla bot var oyunda. Yani öyle böyle değil, aşırı fazla.

İlk olarak kesinlikle medium tarafından gitmelisin rus ağacı olarak t62 üzerinden gidin hocam sonra yavaş yavaş ağır geçebilirsin ilk seferde ağır kullanmak sıkabiliyor çünkü.

Wot Blitz oynuyorsa normal Wot'dan o keyifi alamaz. Tank olarak T-62A öneririm.
Sadece grafik olarak, kat kat keyif alacağını düşünüyorum :D
T-62A (T-62A ortalamanın altında kaldığından ve kredi israfı olarak düşünüldüğünden, en son alınması doğru olur.) sonrada alabilir, müzede o tank...Ağır tank önerilmesi istenmiş.
Orta tank kasılacaksa, OBJ. 430U sonrasında M48 Patton, en son STB-1 olabilir.

Geri
Yukarı