World of Tanks vs War Thunder

Shalashaskaa861

Hectopat
War Thunder'ı 100 150 saat kadar oynadım senelerdir oynamıyordum tekrar başlamak istiyorum lakin WoT'a mı yoksa Wt'ye mi başlayayım bilemedim.
Daha önce WoT oynamadım çok fazla P2W var diyorlar, mesela ben para yatırmadan tank açabilir miyim WoT'da?
İkinci sorum ise Wt'ye zamanında Amerika kanadıyla başladım kötü karardı, ama açtım o kadar dedim ve devam ettim. Eskisi gibi Rus tankları çok güçlü mü?
Tekrar başladığımda hangi ülkeden başlamamı önerirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wot p2w değil. Para yatırmak sadece daha hızlı tank kasmanı sağlar seni başkasından üstün kılmaz. Wot Blitz'i daha rafine olduğu için daha çok seviyorum ben normaline göre ona da bir bak.

Bakın WOT ile WT karşılaştırılabilecek oyunlar değildir. WOT rekabetciliği ön planda tutar, WT simülasyonu. Para yatırmadan WOT'da tank açabilirsin oyun oynadıkca gelen bir her tanka ayrı tecrübe(xp) tarzında bir birim bulunmakta ne kadar iyi oynarsanız o kadar fazla gelir bu xp ile tankları açıyorsunuz akabinde ücreti(oyun parası) mukabilinde alıyorsunuz. 2014'den beri WOT oynarım gayet iyi bir oyundur.

War Thunder'ı 100 150 saat kadar oynadım senelerdir oynamıyordum tekrar başlamak istiyorum lakin WoT'a mı yoksa Wt'ye mi başlayayım bilemedim.
Daha önce WoT oynamadım çok fazla P2W var diyorlar, mesela ben para yatırmadan tank açabilir miyim WoT'da?
İkinci sorum ise Wt'ye zamanında Amerika kanadıyla başladım kötü karardı, ama açtım o kadar dedim ve devam ettim. Eskisi gibi Rus tankları çok güçlü mü?
Tekrar başladığımda hangi ülkeden başlamamı önerirsiniz.

WoT hakkında fazla konuşmama gerek yok; kitlesi gibi çöp bir oyun.

War Thunder kanadında ise başlangıç için tank seçimi tamamen size bağlı, top tier dışında ABD tankları almak mantıksız. Topundan ödün verip zırh ve mobilite istiyorsan sovyet tankları, ama gördüğün yerde karşındaki indirmek istiyorsan alman tankları. Bu kadar net.

WoT kitlesi gibi çöp bir oyun, başka denecek bir şey yok.

War Thunder kanadında ise başlangıç için tank seçimi tamamen size bağlı, top tier dışında ABD tankları almak mantıksız. Topundan ödün verip zırh ve mobilite istiyorsan sovyet tankları, ama gördüğün yerde karşındaki indirmek istiyorsan alman tankları. Bu kadar net.

Oynadığım dönemlerde Rus tankları çok güçlüydü T34 saçma şekilde delinmiyordu kolay kolay hala o şekilde mi?

Wt'de iki tane canımı sıkan husus vardı.
Birincisi: Rus tankları saçma derece de güçlüydü.
İkincisi: Karşıma koydukları rakibin seviyesiyle benim aramda uçurum vardı.
WoT P2W değil. Para yatırmak sadece daha hızlı tank kasmanı sağlar seni başkasından üstün kılmaz. WoT Blitz'i daha rafine olduğu için daha çok seviyorum ben normaline göre ona da bir bak.

Grafikleri çok kötü değil mi Blitz'in.

Grafikleri çok kötü değil mi Blitz'in.
Değil,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oynadığım dönemlerde Rus tankları çok güçlüydü T34 saçma şekilde delinmiyordu kolay kolay hala o şekilde mi?
Senin oynayışına bağlı, sonuç olarak güçlü bir medium tank onu reddeden yok ama delmesini bilene her tank delinir.

Değil,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin oynayışına bağlı, sonuç olarak güçlü bir medium tank onu reddeden yok ama delmesini bilene her tank delinir.

Hocam her tank delinir de gerçeklikten çok uzak bir fizik bu.

Geri
Yukarı