World of Warships gemi tavsiyesi

Trolen

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna başladım hangi sınıfı ve ülkeleri tercih etmeliyim oyunu bilen biri varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Valla yeni başladım bende. Japonya, usa ve fransa başladım. İlk zırlı sınıfına girme onun dışında ne seçersen seç. Zırlılar bence ilk etap da zor.

Vallahi yeni başladım bende. Japonya, USA ve Fransa başladım. İlk zırlı sınıfına girme onun dışında ne seçersen seç. Zırlılar bence ilk etap da zor.

Zırhlılar bana çok hitap etmiyor zaten Avrupa muhrip sınıfı kasıyorum önce sonra Japon muhrip son olarak 1-2 ülkeden kruvazör kasmayı planlıyorum ama bütün gemiler cazip geliyor hepsini kasası geliyor insanın.

Uçak gemisine hiç bulaşmayın. Eski mekanikler daha güzeldi. Şimdi ekstra uğraş ile zevksiz bir deneyim yaşarsınız.

Dediğim gibi ağırlık olarak muhrip ve kruvazör kasmayı düşünüyorum.
Japonya'da en uzun menzilli torpidoya sahip olan gemi için kas. 2 tane olduğu için öyle dedim. Japonlarda bı tane sarf malzemesi var hemen torpidoyu yüklüyor, o yüzden Japon muhrip al dedim.

Japonya'da en uzun menzilli torpidoya sahip olan gemi için kas. 2 tane olduğu için öyle dedim. Japon'larda bir tane sarf malzemesi var hemen torpidoyu yüklüyor, o yüzden Japon muhrip al dedim.

Avrupa nasıl peki önce Avrupa kasıp sonra Japon kasmak istiyorum.

Avrupa nasıl peki önce Avrupa kasıp sonra Japon kasmak istiyorum.
Avrupa hakkında pek bir bilgi kalmadı aklımda, oyunu bırakalı uzun zaman oldu. Zaten teknoloji ağacına girdiğinde artıları çıkıyor. Bu arada Japon oynarken spot yememek için ateş etme, torpidoları atıp kaçma veya olduğun yerde kalma mantığıyla oynanıyor Japon muhripleri.

Avrupa hakkında pek bir bilgi kalmadı aklımda, oyunu bırakalı uzun zaman oldu. Zaten teknoloji ağacına girdiğinde artıları çıkıyor. Bu arada Japon oynarken spot yememek için ateş etme, torpidoları atıp kaçma veya olduğun yerde kalma mantığıyla oynanıyor Japon muhripleri.

Anladım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı