World War Z için 18 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Venocom

Kilopat
YouTube üzerindeki bir kanal olan Play4Games, World War Z için 18 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı. Saber Interactive tarafından geliştirilmekte olan World War Z, açıkçası şu zamanlarda en büyük umutlarımızdan biri. Nedeni ise, Overkill’s The Walking Dead isimli oyununun çıkışını gösterebiliriz. Her ne kadar muhteşem bir yapımmış gibi gösterilmiş olsa da, çıktıktan sonraki aldığı yorumlar ve satış sayıları, bizleri bir hayli hayal kırıklığına uğrattı. Sadece bizi değil, yayıncısı olan Starbreeze'i de hayal kırıklığına uğrattı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

World War Z, bizleri mutlu edebilecek mi?

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, haberimizin en başında sizlere bahsetmiş olduğumuz World War Z oynanış görüntülerini içeriyor. Oyuncular, yüzlerce zombiye karşı kapışacak ve bu zombiler farklı farklı tiplerde olacak. Oyun içerisinde bulunan teknolojiler ile birlikte, bizlere en iyi zombi avlayabileceğimiz oyun olma sözünü veriyor World War Z. Eğer videoyu izlediyseniz ve hoşunuza gittiyse, World War Z çıkış tarihi henüz net olarak belli değil. Ayrıca, geliştirici ekip, oyunlarını daha iyi optimize edebilmek için AMD ile de işbirliği içerisinde.

NOT : Alıntıdır.

Bana göre olmuş güzel ve eğlenceli. Zaten hikaye gibi beklentileri yok aslında ben daha çok Division'a benzettim. Overkill' in yapmak isteyipte yapamadığı bu aslında çoğu kişi hikaye bazlı oyun zannedecekken onların düşündükleri buydu daha eğlenceli ve daha hızlı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı