Worldpuan kullanmak için site tavsiyesi

formulaz

Hectopat
Daha fazla  
Worldpuan kullanmak için site tavsiyesi var mı? İyzico'yu gördüm fakat sadece iyzico içerisinde mi kullanılıyor? Nakite çevriliyor mu?

Bir internet sitesinde Hepsiburada'da kullanıldığı yazıyor. Diyelim ki 200TL Worldpuan var Hepsiburada'dan 200 liralık bir ürün al ve iade et. Para Hepsipay cüzdanına iade olacaktır oradan da istediğin banka hesabına IBAN ile çekebilirsin.

Bir internet sitesinde Hepsiburada'da kullanıldığı yazıyor. Diyelim ki 200TL Worldpuan var Hepsiburada'dan 200 liralık bir ürün al ve iade et. Para Hepsipay cüzdanına iade olacaktır oradan da istediğin banka hesabına IBAN ile çekebilirsin.

Zaten kullanılıyorsa kart bilgilerini yazdığında aşağıda seçenek olarak çıkması lazım Worldpuan kullan diye.

HepsiBurada üzerinde kullanılabiliyor fakat @lAlpsl hocamın dediği yöntem işe yarayamayabilir. Benim bildiğim puan ile alınan ürünlerin iadesinde puan iade edilmiyor. Yani Hepsicüzdan para iadesi olabilir ki teoride olmalı ama sırf söylediğim sebepten olmayabilir.

@Tim hocam bu konularda çok daha bilgili bu arada.

Hepsiburada üzerinde kullanılabiliyor fakat @lAlpsl hocamın dediği yöntem işe yarayamayabilir. Benim bildiğim puan ile alınan ürünlerin iadesinde puan iade edilmiyor. Yani hepsicüzdan para iadesi olabilir ki teoride olmalı ama sırf söylediğim sebepten olmayabilir.

@Tim hocam bu konularda çok daha bilgili bu arada.

Yok hocam ben Akbank chip para ile denemiştim dediğim şeyi başka bankaya para olarak çektim.

Geri
Yukarı