WoT vs War Thunder

Metonoktaexe

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Zoomda
Daha fazla  
Hangisi daha iyi? Şu anda War Thunder oynuyorum. War Thunder ve WoT fanları konuyu gördükleri gibi Technopat'ı kapatsınlar 5-10 dakika.

Tabii ki War Thunder. War Thunder oynamak CSGO'dan Rainbow'a geçmek gibidir. İlk başladığınızda beceremezsiniz sonra zevk alırsınız. Ona göre oynayın.

Birde oyundaki mermi tipleri, araştırma ağacı, tank çeşitleri vb. bilgileri internetten edinin. Çok işinize yarayacak.

Tabii ki War Thunder. War Thunder oynamak CSGO'dan Rainbow'a geçmek gibidir. İlk başladığınızda beceremezsiniz sonra zevk alırsınız. Ona göre oynayın.

Birde oyundaki mermi tipleri, araştırma ağacı, tank çeşitleri vb. bilgileri internetten edinin. Çok işinize yarayacak.
Şu anda War Thunder oynuyorum demiş zaten.

İkisinide yıllarca oynadım, ilk çıktıklarında betalarından beri oynadım. İkisi farklı türde oyun, Wot arcade tarzında daha hızlı bir oynanış stili war War Thunder ise simülasyon gibi denebilir, tek vuruşta düşmanı indirebilirsin, Wot'ta öyle birşey yok.

Gaijin çok P2W olmaya başladı. Ve son zamanlarda yaptığı güncellemeler Rus ağacına yarıyor almanları düşürüyor. O yüzden bilmiyorum. Zenginseniz oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı