Woxic kendini en iyi AWP'er olarak gösterdi

Zywoo'yu bile ilk 5'e eklememiş enteresan.

Woxic akıllı bir oyuncu. CS:GO'da aim ikinci planda kalır. Aim olarak en iyisi kennyS. Ama gününde olmakta çok önemli. Bazen insan mantıklı düşünemiyor ve kötü oynayabiliyor. O yüzden en iyisi diye bişey yok. Gününde olan kazanır.

2015-2016'da CS:GO'nun efsanesiydi. Şimdi oynayamaz halde bana öyle geliyor. :(.
O kadar da değil be hocam, takip ediyorsanız eskisi kadar olmasa da çok iyi yine. Ama ben S1mple derim net bir şekilde awp konusunda, daha sonrasında Zywoo ya da dev1ce derim.

Kendi aimine güveniyor peki kendini bırakıp izleyicilerin gördüğü farkı anlayabiliyor musun? Burası profesyonel ortam, arkadaşlarınla mm girmiyorsun.
Heh ne güzel söylediniz. profesyonel ortam, siz MM'deki gibi vuruşları profesyonel maçlarda yapamazsınız, rolünüz gereği vs. Woxic diğer AWPer'lara göre takım oyunu oynuyor, bireysel oynamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Heh ne güzel söylediniz. profesyonel ortam, siz MM'deki gibi vuruşları profesyonel maçlarda yapamazsınız, rolünüz gereği vs. Woxic diğer AWPer'lara göre takım oyunu oynuyor, bireysel oynamıyor.
Göz var izan var takım oyunu ne alaka supporter falan değil bu adam bildiğin AWP'er. Zywoo ve s1mple'dan iyi diyorsan acil göz doktoruna görünmelisin ve en son ne zaman izledin merak ediyorum woxic'i turnuvalarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz var izan var takım oyunu ne alaka supporter falan değil bu adam bildiğin AWP'er. Zywoo ve s1Mple'dan iyi diyorsan acil göz doktoruna görünmelisin ve en son ne zaman izledin merak ediyorum Woxic'i turnuvalarda.

S1mple ve zywoo takımdan ayrı oynuyor s1Mple'ı serbest bırakıyorlar mesela Woxic takıma bağlı oynuyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı