WP 10 Preview Kaldırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mehmetalca35

Hectopat
Yer
Buca, İzmir, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar güncellemeyi yükleyeyim dedim çok kötü, beğenmedim, aşırı kasıyor. Kaldırmak istiyorum ama Lumia Recovery telefonu görmüyor, nasıl yapabilirim? @Recep Baltaş, abi yardım edebilir misin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede var Lumia 820 modeline sahibim. Geri yükleme için önerdiğiniz program windows'un kendi programı değil mi?

Aynı sorun bendede var Lumia 820 modeline sahibim. Geri yükleme için önerdiğiniz program windows'un kendi programı değil mi?

Lumia 820 için Lumia Recovery Tool kullanın ve evet, bunlar resmi programlar.

Cihazı bilgisayara takmadan önce programları kurun sonra cihazı bilgisayara bağlayıp bir süre bekleyin programı açın cihazı görecektir. Sıkıntı yok.

• Bu sorun program kurulurken sürücü silinmesinden kaynaklanmakta.

@Muhsin Bayram Ben Lumia Recovery Tool indirip kurdum telefonu bağladım yazılım kontrolünden sonra bana telefonda mevcut olan yazılımın aynısın bu güncellemeyi indirip kura bilirsin, ben eski win. 8.1 sürümüne dönmek istiyorum oysa ki bunu nasıl yapacağım.

@Muhsin Bayram Ben Lumia Recovery Tool indirip kurdum telefonu bağladım yazılım kontrolünden sonra bana telefonda mevcut olan yazılımın aynısın bu güncellemeyi indirip kura bilirsin, ben eski win. 8.1 sürümüne dönmek istiyorum oysa ki bunu nasıl yapacağım.

Aynısı olduğunu emin misiniz? Bir daha kontrol edin derim.

Arkadaşlar denedim ama olmuyor. Telefonu takıyorum bilgisayara Bilgisayarım'da felan gözüküyor ama program görmüyor.

Cihazınızın modelini belirtin lütfen. Ayrıca belirttiğim iki programla da denediniz mi?

Lumia 1320 kullanıyorum. Her iki programla da denedim olmuyor görmüyor bir türlü . Lumia Recovery Tools'ta görüyor fakat okunamadı diyor.

Hatanın ekran görüntüsünü alıp burada paylaşır mısınız? Ben de Lumia Recovery Tool ile denedim ve sorunsuz bir şekilde 8.1'e geri dönebildim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı