"WPDSShellAutoplay.exe" virüs mü?

Virüsler temizlenmiştir büyük ihtimalle ama tam taramanın bitmesini bekleyin. Sonuçları yazarsınız.

Evet tam tarama bitti biraz geç yazdım kusura bakmayın. Tam tarama bitti tüm tehditleri sildim şu anda koruma altındasınız diyor ayrıca sadece tam tarama haricince Kaspersky üzerinde yapabildiğim tüm taramaları yaptım şu an temiz gibi. Virüsler silindikten sonra bilgisayarım yine eskisi gibi çalışacaktır değil mi kısa ve öz bir şekilde. Ve koruma altındasınız demesine rağmen bir virüs kalıntısı falan kalıyor mu virüsleri ilk defa bilgisayardan format atmadan temizleyebildiğim için soruyorum.

Son düzenleme:
Evet tam tarama bitti biraz geç yazdım kusura bakmayın. Tam tarama bitti tüm tehditleri sildim şu anda koruma altındasınız diyor ayrıca sadece tam tarama haricince Kaspersky üzerinde yapabildiğim tüm taramaları yaptım şu an temiz gibi. Virüsler silindikten sonra bilgisayarım yine eskisi gibi çalışacaktır değil mi kısa ve öz bir şekilde. Ve koruma altındasınız demesine rağmen bir virüs kalıntısı falan kalıyor mu virüsleri ilk defa bilgisayardan format atmadan temizleyebildiğim için soruyorum.
Tam tarama ile tüm zararlılar kaldırılmıştır %99 ihtimalle. Görev yöneticisinden işlemci ve RAM kullanımlarını izleyin biraz. Anormal bir durum olursa tekrar yazarsınız. İyi günler.

Eğer hâlâ virüs olduğundan şüphelenirseniz Kaspersky Rescue Disk kullanırsınız. Yardımcı olurum.

Tam tarama ile tüm zararlılar kaldırılmıştır %99 ihtimalle. Görev Yöneticisi'nden işlemci ve RAM kullanımlarını izleyin biraz. Anormal bir durum olursa tekrar yazarsınız. İyi günler.

Eğer hâlâ virüs olduğundan şüphelenirseniz Kaspersky Rescue Disk kullanırsınız. Yardımcı olurum.

Vallahi şu an normal gibi %3 işlemci %27 RAM şu an bir şüphem yok ama o dediğiniz şeyi kullanmalı mıyım sizce.

Geri
Yukarı