Wraith Blade Y mi klassegear MPC480 mi?

Bütçe
850
Blade Y çok kaygan olduğunu ve skateslerde erime yaptığını okumuştum. Spirit of Aim speed versiyonu gayet hızlı ve kontrolü de iyi tavsiye ederim. Aşırı kaygan aramıyorsan işini görecektir.
Spirit of aimin hangi versiyonunu önerirsiniz. Hibrid mi speed mi? Hibrid olanın çok pürüzlü bir hissiyatı var mı biliyor musunuz? Kumlu diye tabir edilen bir hissiyat çok bırakmıyorsa hibrid olan modeli almak istiyorum

Spirit of aimin hangi versiyonunu önerirsiniz. Hibrid mi speed mi? Hibrid olanın çok pürüzlü bir hissiyatı var mı biliyor musunuz? Kumlu diye tabir edilen bir hissiyat çok bırakmıyorsa hibrid olan modeli almak istiyorum

iki versiyonu da var bende. Daha çok hybrid versiyonunu kullanıyorum cs 2 oynadığımdan dolayı. Speed versiyonu pürüzsüz kayganlığı ve kontrolü makul seviyede aşırı hızlı değil bence tam olması gereken seviyede. Hybrid ise pürüzlü ve control mousepadlere daha yakın bir mousepad. Günlük kullanım ve single player oyunlar için speed, cs 2 için hybrid kullanıyorum. Her ikiside çok iyi hangini alırsan al pişman olmazsın. Mavi renk aldım ikisini de kir vs. görünmesin diye.

iki versiyonu da var bende. Daha çok hybrid versiyonunu kullanıyorum cs 2 oynadığımdan dolayı. Speed versiyonu pürüzsüz kayganlığı ve kontrolü makul seviyede aşırı hızlı değil bence tam olması gereken seviyede. Hybrid ise pürüzlü ve control mousepadlere daha yakın bir mousepad. Günlük kullanım ve single player oyunlar için speed, cs 2 için hybrid kullanıyorum. Her ikiside çok iyi hangini alırsan al pişman olmazsın. Mavi renk aldım ikisini de kir vs. görünmesin diye.
Teşekkürler hocam. Yakin zamanda klasse longteng huoyun aldim %50 control %50 speed ancak çok kumlu, pürüzlü bir hissiyat bıraktı. Mouse elimin altinda bir seye takılıyor gibi hisettiriyor. Öyle değil tabi güzel mousepad ama o an anladım bu pürüzlü hissiyat bana göre değil. Ben steelseries qck'dan geçtim. O pürüzsüzdü. Daha çok oyle bir sey istiyorum. Hibrid pürüzlü bir hissiyati varsa speed alayim o zaman. Hikayeli oyunlar da cs valorant gibi oyunları da oynuyorum. Speed olanın kontrolü de iyi demiştiniz. Sıkıntı olmaz sanırım

Teşekkürler hocam. Yakin zamanda klasse longteng huoyun aldim %50 control %50 speed ancak çok kumlu, pürüzlü bir hissiyat bıraktı. Mouse elimin altinda bir seye takılıyor gibi hisettiriyor. Öyle değil tabi güzel mousepad ama o an anladım bu pürüzlü hissiyat bana göre değil. Ben steelseries qck'dan geçtim. O pürüzsüzdü. Daha çok oyle bir sey istiyorum. Hibrid pürüzlü bir hissiyati varsa speed alayim o zaman. Hikayeli oyunlar da cs valorant gibi oyunları da oynuyorum. Speed olanın kontrolü de iyi demiştiniz. Sıkıntı olmaz sanırım

Speed olan ile cs oynayabilirsin kontrolü speed mousepadlere göre gayet iyi. Durdurmak istediğinde rahatça durabiliyorsun kontrolsüzce kaymıyor. Speed ilede gayet güzel kill aldım ama hybrid ile CS'yi daha güzel oynuyorum. Speed ile micro düzeyde ufak hareketlerde sıkıntı yaşayabilirsin ama elin alışınca onlarıda düzeltebilirsin sanırım. Hybridde evet pürüzlü hassasiyet var. Ama Qck'da da pürüz hissediyordum bence aralarında çok fark yok :) . Speedden memnun olacağına eminim zaten 30 gün iade hakkın var 1-2 gün dene beğenmezsen iade edebiliyorsun.

Speed olan ile CS oynayabilirsin kontrolü Speed mousepadlere göre gayet iyi. Durdurmak istediğinde rahatça durabiliyorsun kontrolsüzce kaymıyor. Speed ile de gayet güzel kill aldım ama hybrid ile CS'yi daha güzel oynuyorum. Speed ile Micro düzeyde ufak hareketlerde sıkıntı yaşayabilirsin ama elin alışınca onları da düzeltebilirsin sanırım. Hybridde evet pürüzlü hassasiyet var. Ama QCK'da da pürüz hissediyordum bence aralarında çok fark yok :). Speed'den memnun olacağına eminim zaten 30 gün iade hakkın var 1-2 gün dene beğenmezsen iade edebiliyorsun.

Hmm anladım hocam. Control alıp deneyeyim mi sizce yoksa direkt Speed mi alayım. Çünkü pürüzlü hissiyatı var dediniz. Fareyi çevirirken elimin altında kumlara sürtüyor gibi bir hissiyati vardı longtengde. Bunda da ona yakınsa direkt Speed alıyorum ben. Hibrid daha iyi olurdu ama yapacak bir şey yok. Teşekkürler hocam sağ olun. Tasarımını da cok begendim. Maviyi alıyorum

Hmm anladım hocam. Control alıp deneyeyim mi sizce yoksa direkt Speed mi alayım. Çünkü pürüzlü hissiyatı var dediniz. Fareyi çevirirken elimin altında kumlara sürtüyor gibi bir hissiyati vardı longtengde. Bunda da ona yakınsa direkt Speed alıyorum ben. Hibrid daha iyi olurdu ama yapacak bir şey yok. Teşekkürler hocam sağ olun. Tasarımını da cok begendim. Maviyi alıyorum
Longtengi kullanmadım o yüzden birşey diyemiyorum ama forumlarda okuduğum kadarıyla benzer mousepadlermiş. Qck kullandım yıllardır ondan sonra buna geçince öyle dediğin bir hissiyat olmadı bende. Hybridde Jacquard kumaş var üst düzey mousepadlerde kullanılıyor belki longtengin ki kötüdür ondan öyle hissettirmiş olabilir. Mavi al kesinlikle beyaz kir gösterir. Hangini alırsan al pişman olmayacaksın emin ol. kullandıktan sonra yorumunu bekliyorum hayırlı olsun :)

Edit: Şimdi baktım o da Jacquard kumaşmış speed yolu göründü sana :)

Yeni konular

Geri
Yukarı