Wraith Prism B450M S2H Uyumlu Mu?

Uckun.Ayt

Femtopat
Öncelikle herkese merhaba. Yakın zamanda bir sistem dizeceğim ve aklımda bir soru kaldı, başlıkta gördüğünüz gibi. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 alacağım ve bildiğiniz üzere stok fan soğutmaya yetmiyor. O yüzden hem soğutmasını hem de tipini beğendiğim soğutucu olan Wraith Prism almayı düşündüm. Fakat bu soğutucu RAM'lerle çakışır mı, çarpar mı veya takılmasını engeller mi? Anakart, RAM ve soğutucuyu söylersem umarım yardımcı olabilirsiniz. Çünkü alacağım anakart 2 slotlu, yani diğer slotlara takma şansım da yok.

Sistem:
  • Anakart: Gigabyte B450M S2H.
  • RAM: Adata XPG D60G.
  • Soğutucu: AMD Wraith Prism.
Şimdiden teşekkür ediyorum, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba. Yakın zamanda bir sistem dizeceğim ve Aklımda bir soru kaldı başlıkta gördüğünüz gibi. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 alacağım ve bildiğiniz üzere stok fan soğutmaya yetmiyor. O yüzden hem soğutmasını hem de tipini beğendiğim soğutucu olan Wraith Prism almayı düşündüm. Fakat bu soğutucu RAM'lerle çakışır mı, çarpar mı veya takılmasını engeller mi? Anakart, RAM ve soğutucuyu söylersem umarım yardımcı olabilirsiniz çünkü alacağım anakart 2 slotlu yani diğer slotlara takma şansımda yok.
Sistem:
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
RAM: Adata XPG D60G.
Soğutucu: AMD Wraith Prism.
Şimdiden teşekkür ediyorum, İyi Forumlar.
Hayır dostum hiçbir sıkıntı olmaz.

Sonuç ne oldu hocam ne aldınız aynı ikilemde kaldım bende b450m pro m2 anakart var ve iki ram slotuda dolu wraith prism alacağım ramlere engel olur mu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı