Çözüldü B450M S2H ile Ryzen 3 3100 Uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Fabrika çıkışlı olarak anakartlar bu işlemcilere uygun bios güncellemesi yapılı geliyor. Üzerinde Ready yazar zaten.
Evet,uyumlu aynı ikiliyi kullanıyorum.
hortlatacağım ama memnun musun sistemden ustam? Muhtemel OC için anakartı araştırırken bu konuya denk geldim. 2600x alacakken r5 3500 al dediler, daha düşük de kurtarır diye r3 3100 araştırmaya başladım. Oyunlardaki performans değerleri nelerdir? Verimi nasıl sistemin biraz yazarsan sevinirim. Bir kaç oyundan da fps değeri verirsen tatlı olur

Hortlatacağım ama memnun musun sistemden ustam? Muhtemel OC için anakartı araştırırken bu konuya denk geldim. 2600X alacakken R5 3500 al dediler, daha düşük de kurtarır diye R3 3100 araştırmaya başladım. Oyunlardaki performans değerleri nelerdir? Verimi nasıl sistemin biraz yazarsan sevinirim. Birkaç oyundan da FPS değeri verirsen tatlı olur.

Gayet memnunum RX 460 ekran kartı ile kullanıyorum CS:GO'da 1280/1024 çözünürlükte ayarlar Low dust 2 mapinde 200 FPS'nin altına nadiren düşüyor sen hangi ekran kartı ile kullanacaksın?

Gayet memnunum RX 460 ekran kartı ile kullanıyorum CS:GO'da 1280/1024 çözünürlükte ayarlar Low dust 2 mapinde 200 FPS'nin altına nadiren düşüyor sen hangi ekran kartı ile kullanacaksın?
bende rx560 var sonra değiştiririm dedim onu da. hala çok kararsızım işlemci konusunda. r5 2600x - r5 3500 ve r3 3100 arası gidip geliyorum. 16gb ram alacağım

Geri
Yukarı