Wraith Prism RGB nasıldır?

ZTAlp

Centipat
Selamlar Wraith prism RGB nasıldır? Arkadaşım Gigabyte B450 S2H ve Wraith Prism RGB ile 3700X'i 4.4GHz'e çıkartmış. Ben de yapmak istiyorum ama yapınca kaç derecelere çıkar?

Arkadaşıma soracagım ama aktif degil bu aralar. Ha bu arada ileride sıvı sogutucu veya iyi bir hava sogutucu alacagım sadece 7-8 ay idare etsin ETS'e yeter. Bu nasıl bir sogutucudur? Yani daha elime ulaşmadı işlemci o yüzden soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer amacınız soğutucu almaksa 300-350 liraya Arctic Freezer Duo modelini almanız yeterli. 1000 lira altı alabileceğin sıvı soğutmalardan güçlü bir hava soğutma. F/P.

Selamlar Wraith prism RGB nasıldır? Arkadaşım Gigabyte B450 S2H ve Wraith prism RGB ile 3700X'i 4.4GHz'e çıkartmış. Ben de yapmak istiyorum ama yapınca kaç derecelere çıkar?

Arkadaşıma soracagım ama aktif degil bu aralar. Ha bu arada ileride sıvı sogutucu veya iyi bir hava sogutucu alacagım sadece 7-8 ay idare etsin ETS'e yeter. Bu nasıl bir sogutucudur? Yani daha elime ulaşmadı işlemci o yüzden soruyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda görüldüğü gibi ortalama 80 derecede çalışıyor Cinebench'de yük testi gibi düşünün onu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı