WRC 9 vs The Crew 2

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Epic'de Forza olmadığı için Forza alamayacağım. Daha önce yarış oyunu oynadığımı hatırlamıyorum. Bu 2 oyun gözüme çarptı. Hangisini önerirsiniz? Ve bu oyunlarda 2 kişi aynı bilgisayardan oynayabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Crew 2 deneyimlemiş biri olarak grafikleri bir yarış oyununa göre gerçekten çok iyi. Ama araba sürüşleri ve görevleri çok kötü. Sırf bu yüzden oynamayı bıraktım. Haritası da bana boş geldi biraz tekrara düşen yapılar falan çok var sıkabilir o yüzden. Mesela tek bir biyomda aynı şeyler var hep. Ya sonsuz ağaç ya da sonsuz katküs ya da sonsuz kar. Ama şehir dizayn olarak fena değil. Araba kaplamaları ve FPS kamerası çok iyi. Modifiye seçeneği az. Need for Speed Payback'da daha fazla modifiye seçeneği var. Karakterimizi araç galerisinde GTA tarzı yürütebiliyorsunuz. Şahsen araç sürmek yerine offroad ve uçak uçurma bana daha zevkli geldi.

The Crew 2 deneyimlemiş biri olarak grafikleri bir yarış oyununa göre gerçekten çok iyi. Ama araba sürüşleri ve görevleri çok kötü. Sırf bu yüzden oynamayı bıraktım. Haritası da bana boş geldi biraz tekrara düşen yapılar falan çok var sıkabilir o yüzden. Mesela tek bir biyomda aynı şeyler var hep. Ya sonsuz ağaç ya da sonsuz katküs ya da sonsuz kar. Ama şehir dizayn olarak fena değil. Araba kaplamaları ve FPS kamerası çok iyi. Modifiye seçeneği az. Need for Speed Payback'da daha fazla modifiye seçeneği var. Karakterimizi araç galerisinde GTA tarzı yürütebiliyorsunuz. Şahsen araç sürmek yerine offroad ve uçak uçurma bana daha zevkli geldi.
Herkesin dilinde forza 4 var o nasil bir oyun deneyimleme sansiniz oldumu.

Epic niye şart hocam? Steam de FH4 hazır indirimde iken kapın gitsin bence. Saydığınız oyunların hiçbiri onun kadar keyifli değil. Oyun bir festival havasında geçiyor ve müthiş eğlenceli görevleri falan var. Kafadan en az 50 saat gömmelik içerik var benden demesi.

Epic niye şart hocam? Steam de FH4 hazır indirimde iken kapın gitsin bence. Saydığınız oyunların hiçbiri onun kadar keyifli değil. Oyun bir festival havasında geçiyor ve müthiş eğlenceli görevleri falan var. Kafadan en az 50 saat gömmelik içerik var benden demesi.
Epic de kupon kullanicaktim istediğim oyun epic de var steam de yok yuzde 25 kuponunu kullanabilmek içinde biraz acik kalıyor ondan epic dedim. Ama herkes bu kadar övdüğü için steam den forza 4 alicam epicden baska oyun eklicem. Teşekkür ediyorum bilgilendiren herkese.
Forza da hangi sürümü almalıyız standart yeter mi yoksa delux veya ultimate mi ?

Son düzenleme:
Epic de kupon kullanicaktim istediğim oyun Epic de var Steam de yok yuzde 25 kuponunu kullanabilmek içinde biraz acik kalıyor ondan Epic dedim. Ama herkes bu kadar övdüğü için Steam'den Forza 4 alacağım Epic'den baska oyun ekleyeceğim. Teşekkür ediyorum bilgilendiren herkese.

Forza da hangi sürümü almalıyız standart yeter mi yoksa delux veya Ultimate mi?

Hazır almışken Ultimate sürüm alın hocam her şeyiyle geliyor. Fazladan 2 bölge ve birçok araba ekleniyor galerinize. Bu arada Epic de ki kupon pek cazip değil hocam benden demesi. Onun yerine ikinci el bölümünde indirimli Steam gift yapan arkadaşlar var. İstediğiniz oyunları onlardan alırsanız daha karlı çıkarsınız naçizane önerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı