WW2 temalı strateji oyunu

Rebellion_47

Picopat
Çok eskiden oynadığım bir strateji oyunu vardı. Bu oyunda tankların benzini bitiyordu. Tanker kamyonuyla benzini biten tanklara tekrar benzin doldurmanız gerekiyordu. Bu kısım hakkında emin değilim ama bu tanker kamyonlarının içindeki yakıt bitince tekrar doldurabilmek için benzin istasyonu benzeri alanları ele geçirebiliyordunuz. Bunlar oyunla ilgili hatırladığım ayırt edici özellikler. Bu oyunun adını bilenler benimle paylaşırsa çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Kral, oyunla ilgili hatırladığım şeylerden biri benzin konusu diğeri ilk görevi geçememiş olmam. Biraz zor bi'oyundu hatırladığım kadarıyla.
Hocam, strateji oyunlarını anımsamak için bakıyordum. Gözüme Company of Heroes 2 çarptı. Olabilir mi?

Hocam, strateji oyunlarını anımsamak için bakıyordum. Gözüme Company of Heroes 2 çarptı. Olabilir mi?
O kadar yeni bir oyun değil. Sanırım görünüş olarak videodaki oyuna benziyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar yeni bir oyun değil. Sanırım görünüş olarak videodaki oyuna benziyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Strateji oyunlarıyla aram olmamasına rağmen öneride bulundum ama yardımcı olamadım. :/
Benden bu kadar, umarım oyunu anımsayan birisi belirtir.
Bu arada videoda ki oyun 1997 ile 2003 arası bir oyuna benziyor.

Hocam Strateji oyunlarıyla aram olmamasına rağmen öneride bulundum ama yardımcı olamadım. :/
Benden bu kadar, umarım oyunu anımsayan birisi belirtir.
Bu arada videoda ki oyun 1997 ile 2003 arası bir oyuna benziyor.
Aynı dönemde oynadım bu iki oyunu ama diğer oyun hangi yılda çıkmıştı bilmiyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı