Çözüldü WWE 2K22 ''There is not enough free space on the system storage'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

la-vittoria

Hectopat
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
amd radeon r5 2600
Merhaba.

Steam'de WWE 2K22 aldım ama oyunu yükleyip açmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Enter'a basınca oyun kapanıyor. Nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• resim_2022-03-11_114803.png
    resim_2022-03-11_114803.png
    484,6 KB · Görüntüleme: 427
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende de aynı sorun vardı. Belgelerimdeki kullanıcı klasörünüzde Türkçe karakter varsa ondan kaynaklanıyormuş sorun. kullanıcı adını değiştirdiğimde düzeldi. onun için de şu rehberden faydalandım.

Bende de aynı sorun vardı. Belgelerimdeki kullanıcı klasörünüzde Türkçe karakter varsa ondan kaynaklanıyormuş sorun. kullanıcı adını değiştirdiğimde düzeldi. onun için de şu rehberden faydalandım.

Çözüm
beyler sorunu cözdum yapmanız gereken suankı kulandıgınız pc oturumunu kapatın yeni oturum acın ismini türkce harf istemeyen yapın mesala as vln yapın o oturumla acın acılıyor ingilizceniz yoksa oynamayın yada türkce yamanın cıkmasını bekleyin sarmıyor bilginiz olsun detaylı anlatmamı isiyorsan yaz dc den yardımcı olurum

Geri
Yukarı