WWE 2K22 Türkçe yama var mıdır?

EMOyt

Centipat
Bu sene oyun cidden kaliteli (en azından diğerlerine nazaran) ve kariyer modu da gerçekten uğraşılmış. Ama yüksek ihtimal ben de dahil çoğu kişi Türkçe olmadığı için oynayası gelmiyordur. Sizce Türkçe yama gelir mi? Veya da çalışılmakta olan bir Türkçe yama var mı?

Karakterimi 90 Overall'a getirip silmiştim oyunu. Takip etmedim diyalogları. İhtiyaç da duymadım. Hikaye oyunundan çok adam dövme oyunu olarak oynadım çünkü bir süre sonra aynı şeyleri yapıyorsunuz. Türkçe yama yok. Herhangi bir WWE oyununa Türkçe yama geldiğini görmedim.

Karakterimi 90 Overall'a getirip silmiştim oyunu. Takip etmedim diyalogları. İhtiyaç da duymadım. Hikaye oyunundan çok adam dövme oyunu olarak oynadım çünkü bir süre sonra aynı şeyleri yapıyorsunuz. Türkçe yama yok. Herhangi bir WWE oyununa Türkçe yama geldiğini görmedim.
2k15 ve 2k19 da vardı hocam

Oyunu oynadın mı bilmiyorum ama ben oynadım ve önceki oyunlardan hiçbir farkı olmayan son derece basit bir kariyer modu olan bir oyun olduğunu gördüm. Hikaye derinliği ya da herhangi bir seçim sistemi yok. Hiç İngilizce bile gerektirmeden bitirilebilir bir oyun. Çünkü farklı şeyler yapıyormuşsun gibi oyun göstermeye çalışsa da oyunun başında ne yaptıysan oyunun sonunda da aynı şeyi yapıyorsun. Ben hiç beğenmedim WWE 2K22 şahsen.

Geri
Yukarı