WWE favori güreşçiniz nedir?

Pek aram yoktur lakin türünden ötürü baktığımda hoşuma giden, böyle karanlık falan Undertaker var.

Sizde bendensiniz o zaman 😃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Goldberg vardı hatırlayan yok mu? Efsaneydi oda.

Aha aradığım yorum. :)

Bu adamın sadece müziğini seviyorum hocam dövüş konusunda bana göre pek iyi değildi. Çok gereksiz yenilgi aldığı maçlarını izlemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu adamın sadece müziğini seviyorum hocam dövüş konusunda bana göre pek iyi değildi. Çok gereksiz yenilgi aldığı maçlarını izlemiştim.

Valla bu adamla Hulk hoganın kapıştığını bir tek biliyorum eski zamanlardı işte orta okulda falandık. Çok sıkı takip etmedim. :)

Edit

Bu adamda fena değil :)

Valla bu adamla Hulk hoganın kapıştığını bir tek biliyorum eski zamanlardı işte orta okulda falandık. Çok sıkı takip etmedim. :)

Hulk hogan da boş hocam onunda bir sürü maçını izledim oda baya gereksiz yenilgiler alıyordu.

Sizde bendensiniz o zaman 😃

İmzamdaki videoyu izle. Beğenirsen, sen de bendensin 😉

Geri
Yukarı