WWE oyunu önerisi

Size katılıyorum, bu arada 18'de üzmez bence eğer bütçeniz ona yetiyorsa yani :). Ben sadece 19 ile beraber gelen birkaç karakter oldu bu yüzden genel olarak, bir de tabii daha kullanışlı bir arayüzü var (bence). 18'de biraz daha karmaşık geliyor bana halen ama gayet güzel oda. 2 ay uğraşıp kendim tasarladığım karakter bile var 18'de :).

Vallahi bütçeler seneler geçtiği için aynı. Hem PS4 hem PC'de geçen Steam'de WWE 2K20 indirime girmiş 60 liraydı. 19'a bakayım dedim o 170 lira :D. Aynı paraysa, 17-18-19 açısından universe mod için sizce hangisi seçilmeli çok universe mod ve exhibition için?

Vallahi bütçeler seneler geçtiği için aynı. Hem PS4 hem PC'de geçen Steam'de WWE 2K20 indirime girmiş 60 liraydı. 19'a bakayım dedim o 170 lira :D. Aynı paraysa, 17-18-19 açısından universe mod için sizce hangisi seçilmeli çok universe mod ve exhibition için?
Aynı bütçe civarında ise kesinlikle benim önerim 19 olur, 17 hiç oynamadım. 18 ve 19 oynuyorum ben açık ara 19 diyorum, universe mode oynamaya doyamıyorum :D.

Aynı bütçe civarında ise kesinlikle benim önerim 19 olur, 17 hiç oynamadım. 18 ve 19 oynuyorum ben açık ara 19 diyorum, universe mode oynamaya doyamıyorum :D.

Duvarları yumrukluyorum şu an. :D inşallah sıkılmadan devam edersiniz. Edit bölümü nasıl? 15 ve 16'da çok tek düzeydi. Galiba downloading bölümü kapanmış yine de olan bir güreşçiye sakal eklemek ve yeni bir caw bölümünde yüz eklemek zor mu?

WWE'yi takip etmeyi LGS'den dolayı 2017 Ekim'de falan bıraktım. Konsol için bir WWE oyunu almak istiyorum. Sizce hangisini almalıyım güncel olanları mı tercih etmeliyim yoksa bıraktığım Roster'a mı dönmeliyim? Bir de oyunu PC'den alsam optimizasyonu kötü müdür PS4'de daha mı akıcıdır?

WWE fanboy olarak 2K17 öneririm :)

Duvarları yumrukluyorum şu an. :D inşallah sıkılmadan devam edersiniz. Edit bölümü nasıl? 15 ve 16'da çok tek düzeydi. Galiba downloading bölümü kapanmış yine de olan bir güreşçiye sakal eklemek ve yeni bir caw bölümünde yüz eklemek zor mu?

O kadar detaya hiç girmedim ya yalan söylemeyim ama ekleniyor olması lazım, downloading kapandı evet ama hiç böyle düzenleme olayının derinlerine kadar inmedim. Ama güzel edit olarak nedendir bilmiyorum ben 18'i daha çok sevdim ama universe mode için ve karakterler için 19'u seçiyorum :D.

Bence eskilere yönelebilirsiniz. Smackdown vs Raw 2009 ve 2011 PS2 sahibiyim ve şahsen 2K15'ten daha fazla zevk alıyorum. Tek sorun PS2 konsol olduğu için yükleme süreleri oldukça uzun sürebiliyor.

Geri
Yukarı