www.cineol.net'ten gelen sertifika bildirimi nedir?

one of a kind

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
1637172533240.png

Bilgisayarda karşıma bir anda bu bildirim çıktı bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Tam o tarihe PC'ye iCloud yüklemiştim fakat birkaç gün sonra kaldırmıştım.

Teşekkürler fakat bu internet sitesinin benim karşıma çıkmasının sebebi nedir? Daha önce hiçbir yerde görmedim veya herhangi bir şekilde bu siteye girmedim. Tamam'a mı basmalıyım iptal mi etmeliyim?
iCloud arkada çalıştığı için bu siteye erişmiştir, o yüzden görüyorsunuzdur. iCloud kaldırıp yüklemeyi deneyin. İptal deyin, güvenlik sorunları oluşabilir.

iCloud arkada çalıştığı için bu siteye erişmiştir, o yüzden görüyorsunuzdur. iCloud kaldırıp yüklemeyi deneyin. İptal deyin, güvenlik sorunları oluşabilir.

İptal dedim. ICloud'u fotoğrafta belirttiği tarihte yani 2 Kasım'da indirmiştim ardından bir süre sonra silmiştim zaten iCloud bilgisayarımda yüklü değil. Daha fazla seçenek kısmına tıkladığım zaman şöyle gözüküyor.

1637173225428.png

15 Ekim tarihi ise ITunes'u bilgisayara yüklediğim tarih. O hala duruyor silmemiştim. Bir süredir güvenlik konusunda şüphelerim vardı telefonumun veya bilgisayarımın uzaktan kontrol edilebileceği gibi. Yüksek ihtimal benim yaptığım kuruntularla alakalı fakat bana gelen bu bildirimin şüphelerim ile bir alakası yoktur değil mi? Anladığım kadarıyla çok farklı bir konu.
Araştırdığım kadarıyla APNS olayı geliştiriciler için kullanıcılara bildirim gönderme ile alakalı. Benim korktuğum konu ile bir alakası yok. Fakat bana bu kimlik doğrulamanın neden geldiğini yine de anlayamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı