www.turktelekom.com.tr adresine tracert yapın!

Şimdi ne oldu ben anlamadım, babamla ben kardeş miyiz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1612453831545.png

VDSL TT Antalya 9970 Ethernet 35/6.

Son düzenleme:
Mark abimiz veri almasın diye WhatsApp'ı silip bunları sana veriyoruz. Güzel kafa değil mi? 😎

İstanbul'un merkezi denebilecek bir yerde, 12 yıldır köylü ADSL'i kullanıyorum. Başta 8'di, şimdi 16. Saha dolabı bina kapısından yürüme hesabı ile 50 metre anca var. Hadi 60 olsun. Yaklaşık 1 yıl kadar önce sağı solu kazdılar. Tahminimce o işlerle ilgilenen kişilerin hemşehrileri olan müteahhitlerin yaptığı yeni binalara direkt binaya elektrik direkleri üzerinden fiber kablosu çektiler. Bir süre sonda da dolabı değiştirdiler. Hatta 2 dolap koydular, çünkü bariz şekilde yetmiyordu. Şu anki durumda teoride VDSL denen zımbırtıdan kullanabilmem gerekiyor ama Türk Telekom amcaya göre ne hikmetse hattım hala 16 destekliyor. Ama karşı binadakiler 60-70 alabiliyor.

Modem Asus N14U. Hat değerlerini de paylaşayım.

Bu arada 16 yazmasına rağmen ben 12'yi neredeyse hiç geçmiyorum. Bu olay ilk geldiğinde 11-12 gösteriyordu ve o miktara çok yakın hız alabiliyordum.

Ethernet ile bağlanıyorum. Fark edeceğini sanmıyorum ama ethernet kablosu gigabit Cat6 bir şey.

Bir de şunu atıp bitireyim.
Kod:
Qualcomm Atheros AR8171/8175 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.30)
PCI\VEN_1969&DEV_10A1&SUBSYS_11C81462&REV_10

ff.jpg

Ekran Görüntüsü (3770).png

Geri
Yukarı