X, Beğeni Sekmesini Profillerden Kaldırmayı Planlıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
X Beğeni Sekmesi

X, yakında kullanıcıların profil sayfalarında herkese açık olan beğeni sekmesini göstermeyi bırakacağını açıkladı. Özellik ilk olarak MacRumors yazarı Aaron Perris tarafından iOS için X uygulamasında fark edildi ve şimdi de X mühendislerince onaylandı. X Mühendislik Müdürü Haofei Wang, Perris’in paylaşımına “Evet, beğenileri özel hale getiriyoruz. Herkese açık beğeniler, yanlış davranışı teşvik ediyor. Örneğin, birçok kişi, […]

Devamı: X, Beğeni Sekmesini Profillerden Kaldırmayı Planlıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eskiden Tumblr'da hem beğeniyi hem de takip ettiklerimizi kapatabiliyorduk. Böylelikle daha özgür takılabiliyorduk, umarım takipler de kapatılabilir hale gelir. 👍

Bence bu yüzden kaldırılmamalı.

Katılıyorum. Bu arada bize din dersi vermeye çalışan malum dayıların beğendiği içeriklere bakıyorduk ve ne hikmetse o malum içerikleri kesin beğenmiş oluyorlardı :D

Katılıyorum. Bu arada bize din dersi vermeye çalışan malum dayıların beğendiği içeriklere bakıyorduk ve ne hikmetse o malum içerikleri kesin beğenmiş oluyorlardı :D
Yani dürüst olmak gerekirse ben de içerik beğeniyorum ve kimseyi bu tür şeylerden ötürü yargılayan birisi değilim.
Demek istediğim bunca zaman var olan bir özellik şimdi neden kaldırılsın değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı