X hesabının e-postası unutulunca ne yapılır?

KopernikPizza

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam. Öncelikle PUBG Mobile hesabıma hep Twitter yani şimdiki adıyla X ile giriş yapıyordum. Tekrar oynamak için indirdim ve X hesabıma hangi e-posta ile giriş yaptığımı unuttum. Hesap adını biliyorum lakin birden fazla e-posta adresim olduğu için ve bunlardan bazılarını daha önceden sildiğim için hangi e-posta ile giriş yaptığımı bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Herkese selam. Öncelikle PUBG Mobile hesabıma hep Twitter yani şimdiki adıyla X ile giriş yapıyordum. Tekrar oynamak için indirdim ve X hesabıma hangi e-posta ile giriş yaptığımı unuttum. Hesap adını biliyorum lakin birden fazla e-posta adresim olduğu için ve bunlardan bazılarını daha önceden sildiğim için hangi e-posta ile giriş yaptığımı bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Telefon numaranı eklediysen onunla giriş yapmayı dene.

Hesap adını (kullanıcı adını) biliyorsan onunla giriş yapabilirsin.

Ana yazıda belirttiğim gibi hesap adını biliyorum lakin şifreyi unuttum. Şifreyi unuttum tuşuna basınca e-posta istiyor ve ben zaten bu e-posta adresini de hangisi olduğunu bilmiyorum maalesef.

Ana yazıda belirttiğim gibi hesap adını biliyorum lakin şifreyi unuttum. Şifreyi unuttum tuşuna basınca e-posta istiyor ve ben zaten bu e-posta adresini de hangisi olduğunu bilmiyorum maalesef.
Şifreyi unuttum diyip kullanıcı adınızı girerseniz bağlı mail yada telefon numarasını seçmenizi ister . Yıldızlı olsada mail hesabınız orada gözükür
Screenshot_20240323_155036_X.jpg

Şifreyi unuttum deyip kullanıcı adınızı girerseniz bağlı mail ya da telefon numarasını seçmenizi ister. Eki Görüntüle 2148333

Hemen deniyorum teşekkür ederim. Sonucu yazacağım.

Şifreyi unuttum deyip kullanıcı adınızı girerseniz bağlı mail ya da telefon numarasını seçmenizi ister. Yıldızlı olsa da mail hesabınız orada gözükür Eki Görüntüle 2148333

İşte tam da bundan bahsediyorum. Denedim ve bana e-posta adresini istiyor ve benim girdiğim tüm e-posta adresleri yanlış diyor. Hesabıma kayıtlı e-posta adresimi öğrenmek istiyorum.

Hemen deniyorum teşekkür ederim. Sonucu yazacağım.

İşte tam da bundan bahsediyorum. Denedim ve bana e-posta adresini istiyor ve benim girdiğim tüm e-posta adresleri yanlış diyor. Hesabıma kayıtlı e-posta adresimi öğrenmek istiyorum.
Bende direkt hesaba bağlı mail ve telefon numarası seçeneği çıkıyor.
Büyük ihtimalle güvenlikten dolayı mail hesabı yazmanızı istiyordur. Başka bir cihazdan deneyin aynı şekilde mail hesabınızı yazmanızı isterse bir kaç gün bekleyip tekrar deneyebilirsiniz.

Bende direkt hesaba bağlı mail ve telefon numarası seçeneği çıkıyor.
Büyük ihtimalle güvenlikten dolayı mail hesabı yazmanızı istiyordur. Başka bir cihazdan deneyin aynı şekilde mail hesabınızı yazmanızı isterse birkaç gün bekleyip tekrar deneyebilirsiniz.

Birkaç gündür deniyorum. Maalesef olmuyor. Yine de teşekkür ederim. Konu hakkında başka bir çözümü olan var ise bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı