X - ilan platformu güvenilir mi?

Site adı versene. X ilan platformu ne?
1630372950144.png

2 yıldır o programı kullanıyormuş ve doğeuda kayıt tarihi 2019'du yani ben başka programa geçmicem dedi.

Hocam uygulama 24 Ağustos'da çıkmış, Google'da aratınca da zaten sizin konunuz hariç hiçbir şey çıkmıyor.

Bir tane satıcıdan laptop alacağım ama adam Play Store da bulunan X ücretsiz ilan platformu adlı uygulamadan satıyor. Uygulamada get yani güvenli e ticaret seçeneği var ve satıcıda o seçenekten satıyor acaba güvenilir mi? İlk defa duyduğum bir uygulama.

Merhaba hocam laptopun fiyatı 5500TL miydi
Ya da satıcı ismi neydi.

Bir tane satıcıdan laptop alacağım ama adam Play Store da bulunan X ücretsiz ilan platformu adlı uygulamadan satıyor. Uygulamada get yani güvenli e ticaret seçeneği var ve satıcıda o seçenekten satıyor acaba güvenilir mi? İlk defa duyduğum bir uygulama.

Burak hocam biraz acelesi varda bu bilginin.

Son düzenleme:
Guvenilir değil dolandiricilar beni 9400 TL dolandirdi 5500 olan laptop ile. 4700'e anlastik iki defa para yatirtti birinci yatirdigim yanlış oldu iade edilecek dedi siteni guya canli destegi. Sakin kanmayin. Satici da site de dolandirici.

Merhaba hocam laptopun fiyatı 5500TL miydi?
Ya da satıcı ismi neydi.

Burak hocam biraz acelesi varda bu bilginin.

Bende şimdi siteye baktım sahibinden üzerinden ilanı açmasını söyledim. Açamam dedi. 2 yıldır aynı platformu kullanıyorum diyor şahıs. İlan paylaşım yeri de Sivas olarak görünüyor.

Bende şimdi siteye baktım sahibinden üzerinden ilanı açmasını söyledim. Açamam dedi. 2 yıldır aynı platformu kullanıyorum diyor şahıs. İlan paylaşım yeri de Sivas olarak görünüyor.

Hocam size atacağım videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siteyi usom'a şikayet ettim az önce yenisini açmış herif perma link almış her açtığında redirect ile yeni siteye atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı