X -Plane 11 oynanır mı?

Makaleler
21
Epeydir DCS oynuyorum ne kadar sivil havacılığı sevmesem de bu oyunun resimlerini görünce indiresim geliyor sizce nasıl? Kontrollerinin pratik olması yeterli benim için ve de klavyeyle kolay oynanabilir olmalı, biliyorum klavyeyle zor diyeceksiniz ama alışınca uzmanı olurum. FSX kopyası bir arayüze sahipse hiç indirmeyeyim.

Çok sağlam oyundur. DCS World nasıl kendi türünün en iyisi ise X-Plane 11'de aynen öyle.

FSX Mantığı vs. evet, zaten uçak simülasyonları da hep bu benzerlikleri taşımıyorlar mı?

Grafik ve fizikler tarafında XP11, FSX'den falan kat kat üstün. Ayrıca aralarındaki zaman boşluğu da bunu kanıtlar niteliktedir :)

Çok sağlam oyundur. DCS World nasıl kendi türünün en iyisi ise X-Plane 11'de aynen öyle.

FSX Mantığı vs. evet, zaten uçak simülasyonları da hep bu benzerlikleri taşımıyorlar mı?

Grafik ve fizikler tarafında XP11, FSX'den falan kat kat üstün. Ayrıca aralarındaki zaman boşluğu da bunu kanıtlar niteliktedir :)
FSX'i çok severim, ama X-Plane bin basar.

Grafikleri diğerlerine göre harika, stabilitesi ve optimizasyonu iyi bir oyun.

Gelelim oynanışa. Uçaklar oyuncak gibi. Bir uçak uçurma hissini alamadım ben. Kontrolleri vs. de hiç sevemedim. Şahsen P3DV4 öneririm.
Sesler de öyle, pek hoş değil.

Son düzenleme:
Grafikleri diğerlerine göre harika, stabilitesi ve optimizasyonu iyi bir oyun.

Gelelim oynanışa. Uçaklar oyuncak gibi. Bir uçak uçurma hissini alamadım ben. Kontrolleri vs. de hiç sevemedim. Şahsen P3DV4 öneririm.
Grafikleri çok başarılı, ancak dediğin gibi Prepar 3D mekanik açısından daha iyi.

Grafikleri çok başarılı, ancak dediğin gibi Prepar 3D mekanik açısından daha iyi.
Ben de öyle düşünüyorum.

Sonuçta simülasyon oynuyoruz. Grafikler tamam ekstra zevk katıyor ama uçak uçurma hissini alamadıktan sonra grafikler de sönüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı