X127 vs SE-214 XT

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bütçem şu anlık maksimum 400-450TL falan. İşlemcim 11400F. Anakartım mATX. Kasam DarkFlash Aquarius Mesh. Bunlar yeterli sanırım. X127 + Wipaste C2 veya SE-124 XT düşünüyorum fakat başka önerisi olan olursa memnun olurum.
X127 + Wipaste C2 350TL'ye geliyor.
SE-124 XT ise 401TL.
@Sir Benjamin buradan devam o zaman. 🥴

Bunun RGB hali 401TL sanırım. O daha mantıklı sanki. Renk benim için önemli değil, renksiz olursa bile daha iyi hatta. Sen 12600 ile kullanıyordun, değerler nasıl? Fanın sesi falan nasıl?

SE 214 XT ile arasında fark olmaz performans olarak, SE 214 XT gümüş renkli daha iyi görünüyor.

SE 214 XT'nin LGA1700 avantajı var, tek sıkıntısı kutu içeriğinden kısılmış ve TG25 macun poşet içinden çıkıyor tek kullanımlık olarak.

Bunun RGB hali 401TL sanırım. O daha mantıklı sanki. Renk benim için önemli değil, renksiz olursa bile daha iyi hatta. Sen 12600 ile kullanıyordun, değerler nasıl? Fanın sesi falan nasıl?
Hocam diğerini de alabilirsiniz sorun değil. Ben memnunum LGA 1700 destekli işlemcim var diye bunu almıştım.

SE 214 XT ile arasında fark olmaz performans olarak, SE 214 XT gümüş renkli daha iyi görünüyor.

SE 214 XT'nin LGA1700 avantajı var, tek sıkıntısı kutu içeriğinden kısılmış ve TG25 macun poşet içinden çıkıyor tek kullanımlık olarak.
Anladım, görünüş açısından dediğin gibi SE-124 XT çok daha iyi. Tek kullanımlık macun çıkması biraz üzücü. Performans olarak aynılarsa ve SE-124 XT daha sessizse Fazladan 50-60 lira verebilirim, sorun değil.
Hocam diğerini de alabilirsiniz sorun değil. Ben memnunum LGA 1700 destekli işlemcim var diye bunu almıştım.
Tamamdır, soğutucunun tam yükteki sesi ne kadar? Şuanlık bunu bilsem yeterli. Sıcaklık değerleri SE-224 XT'nin hafif altı diye biliyorum zaten.

12. nesil işlemcilerde stok soğutucu yenilenmiş kötü değil aslında ama ayrı olarak almak bence her zaman daha iyi.
12. nesilde stok fan daha iyi ve daha sessiz fakat 11. nesilde gerçekten berbat.
@Sir Benjamin internette gezerken Raijintek Leto'yu gördüm, o nasıldır performans olarak?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı