X3440 için 100 TL soğutucu önerisi

Kasanın hava alacak yeri yoksa 90 derece gibi bir değer de çalışır diye düşünüyorum tavsiyem kasayı aldıktan sonra O.C yapın.
Öyle yaparız hocam da 250w veya 200w Psu mevcut üstünde iki değerde yazıyor Fsp marka R7 240 ekran kartı aldık bugün ikinci el güzel çalışıyor işlemciyi alınca yükte güç kaynağının yetmiyeceğini düşünüyorum yetermi sizce ? ve kasa önerirmisiniz max 400TL bilginiz varsa.

Öyle yaparız hocam da 250w veya 200w Psu mevcut üstünde iki değerde yazıyor Fsp marka R7 240 ekran kartı aldık bugün ikinci el güzel çalışıyor işlemciyi alınca yükte güç kaynağının yetmiyeceğini düşünüyorum yetermi sizce ? ve kasa önerirmisiniz max 400TL bilginiz varsa.
X3440 çok güç çektiği için 400W bir güç kaynağı almalısınız.
Kasa olarak ben bu kasayı kullanıyorum içinden güç kaynağını çıkardığınız zaman 347 TL bir fiyata gayet serin bir kasa. Önü, üstü mesh olduğu için normal kasaya göre 3-4 derece daha soğuk çalışır.

X3440 çok güç çektiği için 400W bir güç kaynağı almalısınız.
Kasa olarak ben bu kasayı kullanıyorum içinden güç kaynağını çıkardığınız zaman 347 TL bir fiyata gayet serin bir kasa.
Anladım bu kasayla beraber psu önerebilirmisiniz ucuz olursa muhteşem olurda kasa ve psu biraz gecikecek 250W ile kullanamazmıyız ?

Anladım bu kasayla beraber psu önerebilirmisiniz ucuz olursa muhteşem olurda kasa ve psu biraz gecikecek 250W ile kullanamazmıyız ?
Kullanmayı deneyin fakat sistem yükte kendini kapatır ise yeni güç kaynağı almanız gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı