X3440 OC değerleri stabil mi?

mamicosplay

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, OC ile Xeon X3440'ı 3.61 GHz'ye çıkardım. Sadece CPU Vcore'yi 1.37 civarına çıkardım. Onun dışında hiçbir voltaj ile oynamadım. Stres testi yaptım ve bir sıkıntı olmadı. Bu şekilde sorun çıkarır mı? Değerler bunlar:

ss.PNG

Arkadaşlar, OC ile Xeon X3440'ı 3.61 GHz'ye çıkardım. Sadece CPU Vcore'yi 1.37 civarına çıkardım. Onun dışında hiçbir voltaj ile oynamadım. Stres testi yaptım ve bir sıkıntı olmadı. Bu şekilde sorun çıkarır mı? Değerler bunlar:

Eki Görüntüle 1852072

İşlemcin çok ısınmazsa sıkıntı çıkartmaz ama CPU yorulacaktır.

Eki Görüntüle 1852072
Selamlar, sabah da yazmıştım. Prime95 ile yarım saat boyunca stres testi yapın. Eğer herhangi bir sorun oluşursa mavi ekran verir zaten.

Eki Görüntüle 1852072

Eğer sıkıntı çıkarsa siyah ekranda kalırsa BIOS pilini çıkartın bir 30 saniye beklerseniz sıfırlanacaktır BIOS ayarları.

Eğer sıkıntı çıkarsa siyah ekranda kalırsa BIOS pilini çıkartın bir 30 saniye beklerseniz sıfırlanacaktır BIOS ayarları.

Ekran gelmediğinde PSU'nun güç kablosunu sök tak yapıp çalıştırıyordum BIOS ayarları default ayarlara geri dönüyordu. Pili söküp beklemeye gerek yok bence.

Geri
Yukarı